Donatas Motiejūnas atrodė nesustabdomas pirmąją 2020 metų dieną, bet sėkmės jo komandai tai neatnešė.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šanchajaus „Sharks“ (8-15) šį sezoną dantys nėra aštrūs.

Šanchajaus komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą, kai trečiadienį namie 110:126 (39:34, 31:27, 26:27, 19:33) nusileido Džedziango „Golden Bulls“ (14-8) komandai.

D.Motiejūnas pelnė 36 taškus ir atkovojo 19 kamuolių rungtynėse, kuriose šeimininkai sugriuvo per ketvirtą kėlinį.

Net 43 minutes žaidęs kaunietis pataikė 12 iš 21 dvitaškių, 1 tritaškį iš 2, 9 baudas iš 14. Jis dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečią sezoną Kinijoje, bet pirmą Šanchajuje žaidžiančio Lietuvos krepšininko rezultatyvumo vidurkis 23,3 taško, atkovotų kamuolių - 15,4.

Trečiadienį D.Motiejūnas buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. Luo Hanchenas pelnė 19 taškų, Ray McCallumas pridėjo 16 taškų.

Tačiau varžovų gretose fantastiškai žaidė Marcusas Denmonas. Atakuojantis gynėjas pelnė 50 taškų (9/17 tritaškių) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Sharks“ tėra šešiolikta tarp 20-ies Kinijos čempionato komandų.

Šanchajuje pergalę šventusi Džedziango ekipa – septinta.