2017 03 19

Galingai finišavęs „Lietuvos rytas“ išsigelbėjo nuo „Pieno žvaigždžių“ antausio

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Vilniaus „Lietuvos rytas“, savo aikštėje 93:86 (20:21, 26:21, 14:20, 33:24) nugalėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
 Corey Fisheris
Corey Fisheris / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Mačą sėkmingiau pradėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri po trijų su puse minučių pirmavo (2:8).

Aikštės šeimininkai kiek atsitiesė, tačiau po pirmojo kėlinio vis dar atsilikinėjo – 20:21.

„Lietuvos ryto“ legionierius Jamesas Baronas antrajame kėlinyje pelnė net 10 taškų iš eilės ir vilniečiai įgavo rekordinį pranašumą (38:31).

Visus aikštelės šeimininkų bandymus atitrūkti svečiai vertė niekais, o po pirmosios rungtynių dalies „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 4 taškais – 46:42.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ bandė kiek atitolti (54:46), tačiau tada „Pieno žvaigždės“ greitai ištirpdė turėtą deficitą ir net persvėrė rezultatą savo naudai (57:56).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau baigė svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą (62:60).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Lietuvos rytas“ vis dar atsilikinėjo dviem taškais (73:75), tačiau Steponas Babrauskas pataikė du taškus su pražanga, iš toli pataikė Justas Tamulis, ir šeimininkų deficitas šoktelėjo iki 8 taškų (73:81).

Po minutės pertraukėlės „Lietuvos rytas“ ėmė spausti varžovus ir tai pasiteisino: „Pieno žvaigždės“ kelis kartus iš eilės suklydo, o vilniečiai spurtavo 7:0.

Po Anthony Fisherio tolimo metimo „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį 83:82.

S.Babrausko tritaškis likus 45 sekundėms paliko vilniečiams vieno taško pranašumą (87:86), tačiau antrą ataką iš eilės fantastiškai sužaidęs J.Baronas grąžino trijų taškų persvarą (89:86).

Baudos metimus paskutinėmis sekundėmis realizavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai šventė pergalę 93:86.

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas 27, Anthony Fisheris 23 (7 rez. perd.), Drew Gordonas 16 (9 atk. kam.), Artūras Gudaitis 12.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 19, Steponas Babrauskas 15 (9 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 14.