2016 08 17

Jonas Valančiūnas nusivylęs: „Nesusitvarkiau su galva. Susimovėme“

Lietuvos rinktinės žaidėjai purtė galvą stebėdami vaizdą aikštėje. Jonas Mačiulis griebėsi už galvos, Paulius Jankūnas – už sumušto šonkaulio, dėl kurio nebegalėjo tęsti mačo. O ketvirtąjį kėlinį mūsiškių atsarginių suolas palydėjo šaltais veidais. Australija nepaliko jokių vilčių – Lietuvos rinktinės olimpinė misija Rio baigėsi ketvirtfinalyje 64:90. „Nežinau, susimovėme, ir tiek“, – trumpai komentavo Jonas Valančiūnas.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / Alfredo Pliadžio nuotr.
Rio 2016 | Lietuva – Australija 64:90 | Ketvirtfinalis

Po trijų pergalių lietuviai krito tris kartus. Ir labai skaudžiai.

„Nežinau. Tiesiog niekas nevyko, kaip norėjome. Negali sakyti, kad nėjo. Tiesiog nepadarėme. Nebuvome pasiruošę. Visi kažko nepadarėme“. – sakė J.Valančiūnas.

Vidurio puolėjas skeptiškai vertino savo žaidimą: „Nežinau. Nesusitvarkiau su galva. Atrodo, perdegiau. Norėjau, nepadariau iki galo. Labai blogas turnyras.“

Jonas buvo labai nusiminęs, bet neišsigando bendrauti su žiniasklaida. Renaldas Seibutis po mačo dėkojo už palaikymą ir teigė, kad komanda visiškai prisiima atsakomybę.

Pirmuosius savo taškus lemiame mače J.Valančiūnas pelnė tik antrojo kėlinio viduryje. Iš viso per 23 minutes jis pelnė 5 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Olimpinėse žaidynėse jis turėjo daug problemų puolime – rinko vid. tik 6,7 taško, atakuodamas krepšį tik 39 proc. tikslumu.

Pernai jis buvo išrinktas į geriausių Europos čempionato žaidėjų penketą.