2018 04 06

Katalonų dėmesio sulaukęs D.Motiejūnas priartėjo prie Kinijos lygos finalo

Šandongo „Golden Stars“ su Donatu Motiejūnu – per žingsnį nuo Kinijos lygos finalo. Lietuvio atstovaujama ekipa penktosiose pusfinalio serijos rungtynėse 113:103 (26:26, 23:15, 34:28, 30:34) nugalėjo Džedziango „Lions“ ekipą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Osports nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Golden Stars“ pirmauja 3:2.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai jo pabaigoje Šandongo klubas įgijo jau 20-ties taškų pranašumą.

D-Mo buvo vienas komandos lyderių ir per 32 minutes pelnė 26 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, padarė 2 klaidas ir blokavo 2 metimus.

Lietuvis galėjo surinkti ir didesnius rodiklius, tačiau beveik visą ketvirtąjį kėlinį dėl penkių asmeninių pražangų praleido ant atsarginių suolo.

Primename, kad praėjusiose rungtynėse D.Motiejūnas suvertė 35 taškus ir pasiekė sezono rekordą.

„Golden Stars“: T.Lawsonas 31, D.Yanyuhangas 27, D.Motiejūnas 26 (13 atk. kam.).

„Lions“: I.Bourousis 29 (15 atk. kam.), S.Ruoyu ir H.Jinqui po 15.