2022 12 06 /13:01

Smūgis „Žalgiriui“: šonkaulį susilaužęs L.Lekavičius ilgam krenta iš rikiuotės

Kauno „Žalgirio“ nerimas dėl Luko Lekavičiaus pasitvirtino. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistatoje su Jonavos „CBet“ traumą patyręs įžaidėjas susilaužė šonkaulį ir nepadės komandai mažiausiai mėnesį.

Puikiai pirmoje mačo dalyje atrodęs Lukas Lekavičius trečiojo kėlinio pradžioje susiėmė už šono ir paliko aikštę bei daugiau neberungtyniavo.

„Be abejo, kažkiek neramina, kad negalėjo rungtynių tęsti Lukas Lekavičius. Tikiuosi, kad gydytojai atsakys aiškiau, kas jam atsitiko, bet gavau informaciją, kad jis negali tęsti rungtynių, – po rungtynių sakė K.Maksvytis, ne kažką daugiau pasakęs ir tada, kai išgirdo klausimą apie tai, kas nutiko jo komandos įžaidėjui. – Negaliu pasakyti, reikės palaukti gydytojų. Negalėjo tęsti, patys matėte, kad buvo susiėmęs.“

15min šaltiniai skelbė, jog pirmadienio popietę 28-erių metų 180 cm ūgio Lietuvos rinktinės įžaidėjui atliekami tyrimai.

Galiausiai, jie parodė, jog L.Lekavičiui lūžo šonkaulis.

Klubas pranešė, kad gynėjas negalės rungtyniauti mažiausiai 4 savaites, o tikslus laikas, praleistas be krepšinio, priklausys nuo gijimo proceso.

Vien per artimiausią mėnesį „Žalgiris“ sužais šešerias Eurolygos rungtynes.

Kauno „Žalgiris“ įveikė Jonavos „CBet“ rezultatu 80:75, o per 10 minučių ant parketo L.Lekavičius pelnė 10 taškų ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Blankiai sezono starte atrodantis L.Lekavičius šalies pirmenybėse fiksuoja 4,6 taško, 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir 4,5 naudingumo balo vidurkius per beveik 14 minučių ant parketo.

Eurolygoje per 14 minučių „Žalgirio“ vijurkas renka po 5,6 taško, 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir 5,6 naudingumo balo.

Pagrindinę naštą Kauno komandos įžaidėjo pozicijoje neša beveik po 27 minutes žaidžiantis Keenanas Evansas, kuriam rungtynėse su Jonava buvo suteiktas poilsis. Jis yra rezultatyviausias ir naudingiausias žalgirietis Eurolygos turnyre.

L.Lekavičiaus netektį kompensuoti bandys įžaidėjo rogėse jau matytas Tomas Dimša, į rikiuotę sugrįžęs Mantas Kalnietis arba pirmuosius žingsnius „Žalgiryje“ žengiantis Dovydas Giedraitis.

Jau šį penktadienį į Kauną atvyks pastarųjų dviejų sezonų Eurolygos nugalėtoja Stambulo „Anadolu Efes“, fiksuojanti keturių pergalių seriją.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius