-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
Prenumeruoti
2017 05 22

Kelios Šaro priežastys šypsotis ir kategoriška nuomonė apie „Lietkabelio“ sėkmę

Šaras savo reklamine šypsena nušvietė „Švyturio“ areną. Jurgis Laurinavičius jam ką tik asmeniškai išrašė techninę nuobaudą, kurios iš pradžių Klaipėdoje susirinkę sirgaliai nepastebėjo. Bet per tribūnas nuvilnijo džiaugsmo banga, kai pranešėjas patvirtino: „Žalgirio“ treneris baudžiamas technine pražanga. Šaras ilgai šypsojosi. Ilgiau net nei po pergalės prieš „Neptūną“, kuri atvėrė žalgiriečiams kelią į LKL finalą – 3-1.

Lyg tyčia, Mindaugas Girdžiūnas prametė baudą už techninę pražangą. Krepšys tiesiog spjovė kamuolį lauk.

Šaras pritariamai linksėjo galva – „kamuolys nemeluoja“.

„Sėsk tu!“ – šaukė nepraustaburnis žiūrovas iš tribūnų, pareikalavęs su keiksmažodžiu.

„Į rūbinę!“ – antros techninės reikalavo publika po dar vieno emocijų protrūkio.

Viskas puikiai girdėjosi, kadangi „Švyturio“ arenoje dažnokai tvyrojo visiška tyla. Progų triukšmui nesuteikė netaiklūs „Neptūno“ krepšininkų metimai. Pavyzdžiui, po 23 minučių vos 25 procentų taiklumu atakavę klaipėdiečiai buvo įmetę tik 23 taškus, o susitikimą baigė vos su 28 proc. pataikymu.

O Šaras galėjo sėstis ant suolo tada, kai viskas buvo daugmaž aišku. Taip jau buvo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai penktuoju tritaškiu Artūras Milaknis padidino skirtumą 57:42.

VIDEO: Š. Jasikevičius: „Kova dėl kamuolių ir gynyba buvo fantastinė“

Iki ketvirtojo serijos mačo Milas buvo pataikęs tik 5 tritaškius iš 25 – pagaliau pralaužė.

Galvoju, kad krepšinyje agresyvesnė komanda dažniausiai laimi.

Tai buvo vienas iš džiaugsmų, gerai nuteikusių Š.Jasikevičių prieš LKL superfinalą, kuriame varžovas gali paaiškėti jau antradienio vakarą Panevėžyje, kur 2-1 pirmaujantis „Lietkabelis“ bandys užbaigti seriją prieš „Lietuvos rytą“.

„Patenkinti, kad laimėjome ir išėjome į finalą. Kovine dvasia esu labai patenkintas. Vyrams daug kas pavyko, nes aikštėje paliko daug jėgų. Buvo nelengva.

Kai kuriuos lyderius teko pataupyti dėl pražangų. Vienas iš faktorių buvo pagerėjęs mūsų pataikymas 3-4 kėlinyje. Kaip jau sakiau, gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių buvo fantastiniame lygyje, – auklėtinius gyrė Š.Jasikevičius.

– Kontroliavome rungtynes dėl labai geros gynybos. Tik man trūko agresijos iš įžaidėjų pusės. Jos daugiau gavau 3-4 kėlinyje. Aišku, kai pataiko kai kurie mūsų metikai, tai tampa labai svarbu.“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Artūras Milaknis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Artūras Milaknis

Apie Artūro Milaknio tritaškius po sausros: „Galvoju, jis jau patyręs. Kita vertus, jis žmogus ir turi teisę pramesti, kiek nori. Bet neturi teisės nekovoti ir neatlikti žaidybinio plano, daryti psichologines klaidas.

Trečiame kėlinyje jis nepadarė nė vienos psichologinės klaidos. Kad ir kaip bebūtų, viskas prasideda nuo gynybos. Ta pati dainelė. Leidome įmesti 53 taškus, už ką reikia vyrus tik pagirti.“

Apie superžemą „Neptūno“ penketą su M.Kačinu „centro“ pozicijoje: „Jie taip kelias minutes žaidė trečiose rungtynėse. Nelabai nustebino. Nebėra kuo nustebinti, kai sužaidi tarpusavyje tiek rungtynių.“

Ar nustebino „Lietkabelio“ pranašumas kitame pusfinalyje: „Nenustebino.“

Apie agresiją, kurios reikės finale: „Galvoju, kad krepšinyje agresyvesnė komanda dažniausiai laimi. Taip galbūt kiekviena komanda nustato savo agresijos lygį. Turime savo ir bandysime jį palaikyti.

Mūsų stiprybė komandinis žaidimas, didelė rotacija, aukštas tempas. Bandysime tą daryti. Labai svarbu, kad žaidėjai pasiruoštų nuo šiandien iki sekmadienio. Kad kiek galima nepamestų to ritmo. Buvo labai gražių momentų.“

VIDEO: Rungtynių apžvalga: Klaipėdos „Neptūnas“ - Kauno „Žalgiris“ [2017-05-22]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Reklama
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Reklama
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Reklama
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius