2020 02 16

Lemiamų kovų meistras: E.Ulanovas tapo KMT finalo ketverto MVP

Kauno „Žalgirio“ ekipos vedlys Edgaras Ulanovas lieka ištikimas sau. Savo žaidimą į aukštesnį lygį Karaliaus Mindaugo taurės kovose pakeliantis puolėjas jau trečią kartą turnyro istorijoje išrenkamas naudingiausiu finalo ketverto krepšininku.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Finaliniame mače prieš „Rytą“ E.Ulanovas rungtyniavo 24 minutes, per kurias spėjo pelnyti 13 taškų (4/5 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud.), atkovoti ir perimti po 2 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti 5 pražangas ir surinkti 16 naudingumo balų.

Lietuvos rinktinės puolėjas neabejotinai buvo svarbiausia komandos figūra ir atkakliame pusfinalio mūšyje prieš „Lietkabelį“. Tuomet krepšininkas ant parketo praleido 28 minutes – pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Edgaras Ulanovas

Pagal taškus ir naudingumo balus KMT finaliniame ketverte „Žalgirio“ ekipoje Edgarui neprilygo nė vienas krepšininkas.

Apskritai, 20,5 naudingumo balų vidurkis, kurį E.Ulanovas fiksavo šiame finalo ketverte – didžiausias tarp visų turnyro krepšininkų.

Trečią kartą Karaliaus Mindaugo taurę iškovojęs „Žalgiris“ vilniečius parbloškė 80:60.