2017 06 25

Lietuvos 19-mečiai draugiškame mače nusileido kanadiečiams

Lietuvos devyniolikmečių krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą planetos pirmenybėms.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose draugiško turnyro rungtynėse Prancūzijoje patyrė nesėkmę. Mūsiškius įveikė Kanados ekipa 102:82 (26:21, 22:14, 28:20, 26:27).

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę kanadiečiai atitolo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 22:14 ir po pirmos rungtynių pusės turėjo 13 taškų pranašumą. Per trečią kėlinį varžovai dar labiau padidino pranašumą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Lietuva: A.Kulboka 24, T.Sedekerskis 12, R.Jokubaitis 11, R.Gadiliauskas 10.

Kanada: L.Wiggintonas 32, Jr. Barretas 26, A.Kigabas 15.