2019 09 01

Lietuvos 3x3 krepšinio meistrai – treti Europoje

Europos trijulių krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė patyrė apmaudų pralaimėjimą turnyro pusfinalyje, tačiau atsigriebė bronziniame mače.
Lietuvis 3x3 krepšinio rinktinė
Lietuvis 3x3 krepšinio rinktinė / LKF nuotr.

Sekmadienis prasidėjo nuo ketvirtfinalio susitikimo, kuriame lietuviai net 21:9 nepasigailėjo Vengrijos (Aurelijus Pukelis pelnė 10 taškų).

Dėl patekimo į finalą mūsų tautiečiai varžėsi prieš galingą Serbijos trejetuką. Mačas buvo įnirtingas, o paskutinę žaidimo minutę, rezultatui esant lygiam, Paulius Beliavičius galėjo taikliu metimu galėjo sukurti vieno taško pranašumą.

Visgi gynėjo metimas buvo netaiklus, o kitoje atakoje serbai realizavo du baudų metimus ir paskutinėje lietuvių atakoje neleido mesti iš tritaškio - Lietuva nusileido 19:20.

Rezultatyviausiai žaidė Marijus Užupis (9 tšk.) bei Aurelijus Pukelis (8 tšk.).

nuotr. organizatorių/Lietuvos 3x3 rinktinė

Nepaisant skaudaus pralaimėjimo, P.Beliavičius, A.Pukelis, Šarūnas Vingelis ir M.Užupis mažajame finale 21:18 palaužė ispanus ir namo grįš pasidabinę bronzos medaliais.

Pergalingame susitikime lietuviams net 15 taškų surinko M.Užupis.

Tai pirmieji Lietuvos 3x3 rinktinės medaliai nuo 2014 metų.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius