2022 08 15

Moka švęsti: čempionėmis tapusios lietuvės dainavo aikštėje dainą „Cirkas“

Lietuvos jaunosios krepšininkės šventė taip pat smagiai, kaip ir žaidė Europos jaunimo (iki 18 metų) čempionate.
Lietuva – Ispanija
Lietuva – Ispanija / FIBA nuotr.

Sekmadienį Graikijoje mūsų šalies aštuoniolikmečių komanda tapo Europos čempione, kai kovoje dėl aukso finale 78:75 palaužė Ispanijos bendraamžes.

Justė Jocytė buvo pripažinta naudingiausia turnyro žaidėja, o po rungtynių ji ėmėsi inciatyvos ir švenčiant pergalę aikštėje.

„Mes ką tik laimėjome!“, – sušuko J.Jocytė, finale pelniusi 28 taškus.

Paskui rezultatyviausią visą turnyro žaidėją, kuriai tik lapkritį sueis 17 metų, krepšininkės pradėjo dainuoti ir šokti pagal „Pinup Girls“ dainą „Cirkas“.

„Noriu šnibždėti tyliai, aš tavęs nebemyliu, mes juokdariai abudu, bet aš kitokio būdo“, – dainavo Lietuvos krepšininkės, antrą kartą per šalies istoriją laimėjusios jaunimo pirmenybių auksą.

Ispanijos krepšininkėms teko guostis sidabru, nors tai iš tiesų įspūdinga vasara ispanų krepšiniui – šios šalies jaunimo komandos žaidė šešių čempionatų finaluose, trijuose jų laimėjo auksą, trijuose – sidabrą.

FIBA nuotr./Lietuva – Ispanija

Lietuviai ant pakylos lipo dusyk.

Prieš tai Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų rinktinė iškovojo sidabrą Europos čempionate Juodkalnijoje.

Beje, tame turnyre lietuviai taip pat pasižymėjo originaliu šventimo būdu, šokę aikštėje ir už jos ribų pagal lietuvių liaudies dainą.