2018 04 22

Namų tvirtovę apgynusios „Sūduvos“ krepšininkės pasidabino LMKL bronza

Praėjusio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėms – pirmenybių bronza. Tado Stankevičiaus treniruojamos Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės penktose mažojo finalo rungtynėse savo aikštėje 77:52 (24:11, 19:18, 17:8, 17:15) užtikrintai pranoko Klaipėdos „Fortūną“ su Sandra Baliutavičiūte priešakyje ir galiausiai seriją laimėjo 3-2.
 „Sūduva“ – „Fortūna“
„Sūduva“ – „Fortūna“ / „Sūduvos“ klubo nuotr.
Temos: 1 Moterų lyga

Apylygiai prasidėjusiame pirmajame ketvirtyje marijampolietės į priekį šovė net 16:1 laimėjusios penkių minučių atkarpą, po kurios užtikrintai tvarkėsi savoje aikštėje – 22:8.

Trečiojo kėlinio pradžioje Gretai Tamašauskaitei realizavus abi baudas, pratrūkęs „Fortūnos“ strategas Vilius Stanišauskas buvo nubaustas technine pražanga, „Sūduva“ pratęsė spurtą iki 8:2 ir pirmavo 20-ies taškų persvara – 51:31.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei vienai minutei, V. Stanišauskas užsidirbo antrąją techninę pražangą, kuri automatiškai virto diskvalifikacine, ir strategas buvo priverstas rungtynes užbaigti rūbinėje.

„Sūduvos“ klubo nuotr./ „Sūduva“ – „Fortūna“

Marijampoliečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Stephanie Gardner, surinkusi 23 taškus (7/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/7 baudos), atlikusi 5 rezultatyvius perdavimus ir įsirašiusi 25 naudingumo balus.

Be keitimų žaidusi Sandra Baliutavičiūtė „Fortūnai“ pelnė 16 taškų. „Sūduvos“ puolėja Danielle McCray (12 tšk. ir 10 atk. kam.) ir „Fortūnos“ vedlė Roberta Mizgerytė (11 tšk. ir 10 atk. kam.) surinko po dvigubą dublį.

„Sūduva“: Stephanie Gardner 23, Rita Milieškienė 15, Lina Mikelevičienė 14, Danielle McCray 12 (10 atk. kam.).

„Fortūna“: Sandra Baliutavičiūtė 16, Roberta Mizgerytė 11 (10 atk. kam.), Andra Gabalytė ir Agnė Černeckytė po 7.