2017 02 11

„Neptūną“ įveikę uteniškiai kyla į ketvirtą LKL poziciją

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo ir į ketvirtąją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) poziciją pakilo Utenos „Juventus“ klubas. Uteniškiai uostamiestyje 79:70 (14:18, 19:17, 20:20, 26:15) privertė pasiduoti Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Mindaugo Kačino tikslių metimų serija antrojo kėlinio pabaigoje padėjo aikštės šeimininkams pasiekti 7 taškų pranašumą (33:26).

Tačiau tuomet „Juventus“ laimėjo atkarpą 23:7 ir trečiajame kėlinyje jau uteniškiai buvo priekyje 9 taškais (40:49)

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas – 59:59. Du iš eilės Dainiaus Šalengos tritaškiai likus žaisti trims minutėms vėl leido uteniškiams atitrūkti (63:70). Grąžinti intrigos „Neptūnui“ jau nepavyko.

Primename, jog šią savaitę „Neptūnas“ neteko net trijų žaidėjų. Jamesas Baronas persikėlė į „Lietuvos rytą“, o Omari Johnsonas ir Larry Drew buvo atleisti dėl drausmės pažeidimų.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 15, Jerai Grantas 12, Arvydas Šikšnius 11, Mindaugas Kačinas 10.

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 26, Dainius Šalenga 15, Vytautas Šulskis 13, Gytis Sirutavičius 10.