2016 09 16 /22:07

„Neptūnas“ pergalingai pradėjo V.Garasto taurę – nušlavė „Avtodor“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pergalingai pradėjo namuose vyksiantį Vlado Garasto taurės turnyrą. „Švyturio“ arenos šeimininkai net 101:71 (17:12, 29:17, 32:25, 23:17) nušlavė Saratovo „Avtodor“.
Arūnas Klimavičius
Arūnas Klimavičius / Karolio Bakūno nuotr.

Klaipėdiečiai puikiai pradėjo rungtynes ir įgijo dviženklę persvarą. Antrajame kėlinuke klaipėdiečiai puikiai metė tritaškius, o po B.Barono metimo persvara jau buvo 42:29.

Netrukus M.Mažeika perėmė kamuolį aikštės viduryje ir T.Klimavičius pelnė dvitaškį iš po krepšinio. M.Mažeika įsigudrino išprovokuoti varžovų klaidą jiems išsimetant kamuolį iš užribio ir sulig antro ketvirčio pabaigos sirena M.Girdžiūno dvitaškis leido susikrauti rekordinę persvarą – 46:29.

Po pertraukos J.Grantas ir M.Girdžiūnas dvi iš eilės atakas užbaigė dvitaškiais su pražanga, netrukus tą padarė ir A.Šikšnius, o „Neptūno“ persvara pasiekė 20-ies taškų ribą – 59:39. Likus žaisti dvi minutes M.Girdžiūno tritaškis pradėjo varžovų triuškinimą – 75:48.

Per lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ toliau triuškino svečius, o Dainius Adomaitis leido žaisti Mindaugui Kačinui, Laurynui Beliauskui, Matui Jucikui ir Arūnui Mikalauskui.

"Neptūnas": Jimmy Baronas (4/5 dvit., 3/5 trit.) 17, Mindaugas Girdžiūnas (3/7 trit.) 16, Martynas Mažeika (3/7 trit.) 15, Laurynas Beliauskas (3/4 trit.) 11, Arvydas Šikšnius 10, Tadas Klimavičius (8 atk. kam.) ir Jerai Grantas (8 atk. kam.) po 9.

"Avtador": Brandinas Fraizeris 18, Mikolas Minneratis 12, Michaelas Stoktinas ir Yiris Trubinas po 9.