2018 02 27 /07:36

Per greitai pražangų prisirinkęs D.Sabonis ir nutrūkus „Pacers“ pergalių serija

Domantas Sabonis jautėsi tarsi ne savas, greitai rinkosi pražangas, o jo „Indiana Pacers“ (34-26) sudužo Teksase. Nate'o McMillano vyrai 103:109 (22:23, 20:26, 22:19, 34:41) nusileido „Dallas Mavericks“ (19-42) ekipai.
„Indiana Pacers“ ir Domantu Saboniu sutriuškino Atlantos klubą
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynes Domantas pradėjo ant atsarginių suolo ir gavo pasireikšti 16 minučių.

Per jas lietuvis pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Pagalius į ratus kišo ir D.Sabonio laiką aikštėje gerokai sutrumpino asmeninės pražangos. Jau antrajame kėlinyje lietuvis gavo trečią pražangą ir buvo priverstas sėstis ant suolo, o „Pacers“ treneris pradėjo ieškoti naujų ginklų.

Dalaso ekipa rungtynių pradžioje atrodė gana blankiai, tačiau fantastiškai pradėjo ketvirtą kėlinį, kai po 10 taiklių metimų iš 13 bandymų šovė į priekį 93:80.

Victoro Oladipo dėka „Pacers“ dar buvo priartėjusi iki dviejų taškų (97:99), bet pasivyti šeimininkų taip ir nepavyko.

Dalase nutrūko keturių Indianos ekipos pergalių serija. „Mavericks“ prieš tai buvo pralaimėjęs keturis sykius iš eilės.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 21, J. J. Barea 19 (9 rez. perd.), Dougas McDermottas 15, Wesley Matthewsas 13, Dennisas Smithas Jr. 12, Dwightas Powellas 10 (14 atk. kam.).

„Pacers“: Mylesas Turneris 24 (11 atk. kam.), Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 19 (8 atk. kam.), Cory Josephas ir Glennas Robinsonas III po 10.