Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2017 06 06

Prie titulo priartėjęs Šaras: apie raktą į pergalę, reakciją bankomate ir panevėžiečių pašaipas

Šarūnas Jasikevičius ketvirtojo kėlinio pradžioje sviedė mineralinio buteliuką į savo kėdę. Leo Westermannas pakabino nesąmoningą perdavimą Augusto Limai ir ataka baigėsi chaotiškai. O Šaras norėjo užbaigti mačą solidžiai, kad tos panevėžiečių gaudynės nesibaigtų liūdnai, kaip prieš savaitę antrajame finalo susirėmime. „Šarai, kas yra?“ – aukštaitiška tarme „Žalgirio“ trenerį erzino sirgaliai „Cido“ arenoje. Tačiau šioje serijoje, ko gero, Šaras nebegirdės panevėžietiškų pastabų.
Šarūnas Jasikevičius
LKL finalas:„Lietkabelis“ - „Žalgiris“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Paulius Jankūnas 36-ąją minutę neprižiūrimas baudė „Lietkabelį“ tritaškiu ir pašokdino Antaną Kavaliauską nuo atsarginių suolo.

Dar prieš akimirką nekantriai barzdą krapštęs „Žalgirio“ vidurio puolėjas jau nebesitvardydamas riaumojo šalia šoninės linijos pergalingai sugniaužęs kumščius.

Klubo direktorius Paulius Motiejūnas „Žalgirio“ atsarginių suolo gale kukliai šyptelėjo ir taisėsi kaklaraištį.

„Let's go guys! Let's go guys!“ – ragino jis žalgiriečius po šalia krepšio praūžusio Lorenzo Willamso šūvio iš toli.

Kitoje aikštės pusėje Brockas Motumas lyg tinklinyje pamušdamas kamuolį taisė netaiklų Leo Westermanną ir nutildė rekordinę žiūrovų minią „Cido“ arenoje (7013) – 71:59.

„Išskyrus pirmą kėlinį, gynėmės labai gerai. Fantastiškai, pasakyčiau. Pirmajame kėlinyje buvome kažkokie vangoki, davėme per daug antrų šansų (12 varžovų atk. kam. puolime), laisvų metimų. Kai kuriais jie nenubaudė, bet nubaudė sunkesniais.

Antroje pusėje, manau, perlaužėme rungtynes iš gynybinės pusės, kuo esu labai patenkintas. Kito kelio nėra. Skaičius matote. Buvo dvi labai kontroliuojamos rungtynės – 3 ir 4. Abi buvo iš gynybos pusės.

Gynybos dėka išsilaikėme ir kontroliavome rungtynes.

Viskas aišku – gynyba yra raktas į viską“, – po rungtynių sakė Šaras.

Jis gyrė 16 taškų įmetusį ir 8 rezultatyvius perdavimus paskirsčiusį Luką Lekavičių.

„Jis jau trečiose rungtynėse žaidė gerai. Jam reikia veržtis. Jam yra visos galimybės apeiti varžovų aukštus. Manau, kad daugumoje rungtynių jis tą darė. Jam, aišku, labai padėjo Edgaras Ulanovas, su keliais savo perdavimais. Ulanovas ištampydavo gynybą ir atmetė labai gerus perdavimus Lukui“, – pridūrė Š.Jasikevičius.

Š.Jasikevičius sulaukė reakcijos po pastarųjų rungtynių Kaune, kai išvarytas iš aikštės spaudos konferencijoje užsipuolė ir teisėjus, ir LKL.

„Sulaukiau reakcijos – bankomate, – šypsojosi Šaras. – Vienintelė reakcija.“

Tuo tarpu panevėžiečiai reagavo ketvirtąsias rungtynes pasitikdami per „Pelenės“ prizmę.

„Gerai, žmonės daro savo darbą. Aš irgi turiu teisę sakyti, ką noriu, tik man skausmingiau“, – šypsojosi Š.Jasikevičius.

„Žalgiris“ grįžta į Kauną su užtikrinta persvara 3-1 ir penktadienį turės progą atšvęsti 7-ąjį LKL čempionų titulą iš eilės tarp savo namų sienų.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?