2020 01 04

Regionų krepšinio lygoje – 5 pratęsimų drama ir aštuonių kretingiškių triumfas

Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione šeštadienį įvyko neeilinės rungtynės. Penkių pratęsimų pareikalavusioje dramoje „Kretinga“ svečiuose 130:125 (19:19, 29:22, 7:28, 26:12, 9:9, 10:10, 6:6, 9:9, 15:10) palaužė Vilniaus „Rivilės-Steko“ klubą.
„Kretinga“ klubas
„Kretinga“ klubas / Facebook / Baudos aikštelė nuotr.

Aštuoniese į sostinę atvykę kretingiškiai po trijų kėlinių turėjo net 14 taškų deficitą, tačiau karingųjų pajūrio krepšininkų tai nepalaužė.

Skirtingai, „Kretinga“ netgi turėjo daugiau galimybių išplėšti pergalę per pagrindinį mačo laiką, tačiau vilniečiams pratęsimą išplėšė Vytautas Saulis.

Keturiuose pratęsimuose abi ekipos nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, tačiau penktajame pratęsime 15 taškų pelniusi „Kretinga“ šventė reto grožio pergalę.

Nugalėtojų gretose keturi krepšininkai turėtų sulaukti ypatingų premijų: Rokas Šimkevičius rungtyniavo 59, Domininkas Matutis ir Linas Jonuška po 58, o Rytis Zabita – 55 minutes.

Vilniečių komandoje daugiau nei 50 minučių rungtyniavo vienintelis Vytautas Saulis, tačiau netoli šios ribos buvo ir Remigijus Sugintas bei Paulius Joneliūnas.

Rungtynės neapsiėjo ir be nedidelių incidentų – teisėjai techninėmis pražangomis apdovanojo du šeimininkų ir vieną svečių krepšininką.

„Rivilė-Stekas“: Vytautas Saulis 37 (38 naud. bal.), Lukas Pivoriūnas ir Vaidotas Jatulevičius po 16, Paulius Joneliūnas 13, Martynas Rakauskas ir Laurynas Jacevičius po 11.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius 37 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 39 naud. bal.), Domininkas Matutis 33 (9 atk. kam., 10 rez. perd., 37 naud. bal.), Linas Jonuška 20, Tadas Maželis 15, Rytis Zabita 12 (18 atk. kam., 34 naud. bal.).

Kretingiškiai (10/5) A divizione rikiuojasi ketvirti, o sostinės krepšininkai (7/8) užima devintą vietą.