2015 06 15

Studentų rinktinę į pergalę prieš čekus vedė Rokas Giedraitis

Universiadai besirengianti Lietuvos studentų krepšinio rinktinė sekmadienį Kaune 97:65 (27:21, 24:18, 30:15, 16:21) nesunkiai įveikė Čekijos dvidešimtmečius, kurie prieš tai dukart parklupdė lietuvių bendraamžių rinktinę.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje, prie kurios prieš kelias dienas prisijungė vyr. treneris Dainius Adomaitis, buvo Rokas Giedraitis – 18 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/5 baudų metimų).

Paulius Dambrauskas, Egidijus Mockevičius, Vytenis Čižauskas ir Donatas Tarolis pelnė po 11 taškų.

Lietuvos studentų rinktinė po laimėtų dviejų kėlinių varžovus į tikrą nokdauną pasiuntė po didžiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 30:15.

Nors lietuviai padarė 22 klaidas, varžovus jie privertė klysti dar daugiau – čekai prarado kamuolį 28 kartus.