2017 12 12

Užkulisiuose sužibėjęs „Vytautas“ neišgyveno dviejų pratęsimų dramos Kėdainiuose

Antradienį krepšinio pasaulį brolių Ballų atvykimu sudrebinęs Prienų-Birštono „Vytautas“ trilerį išgyveno ir Lietuvos krepšinio lygoje, kur po dviejų pratęsimų 102:103 (26:31, 21:12, 18:21, 19:20, 7:7, 11:12) pralaimėjo Kėdainių „Nevėžiui“.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Skandalingosios šeimynos atstovai į Prienus atvyks tik kitų metų pradžioje, todėl kol kas Virginijui Šeškui galvos dėl jų sukti nereikėjo.

Pralaimėjimas nutraukė net keturių iš eilės „Vytauto“ pergalių seriją, „Nevėžiui“ tai buvo pirma pergalė po šešių iš eilės nesėkmių.

Tiesa, „Nevėžis“ nėra pačioje geriausioje situacijoje, mat nuo komandos vis dar yra atsiskyręs lyderis Malcolmas Grantas, kuris kaltina klubą algų nemokėjimu.

Vienu metu trečiajame rungtynių kėlinyje „Vytautas“ pirmavo jau 12 taškų skirtumu, tačiau tada Ramūno Cvirkos auklėtiniai atsigavo ir pasivijo varžovus.

Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame ilgą laiką sėkmingiau rungtyniavo „Nevėžis“, tačiau Deniso Lukašovo tritaškis išplėšė pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo kulminacija tapo „Nevėžio“ ataka. Nors kėdainiečiai prašė pražangos, teisėjų švilpukai tylėjo ir komandoms teko rungtyniauti dar vieną penkių minučių atkarpą.

Antrasis pratęsimas, atrodė, priklausys prieniškiams, tačiau jie iššvaistė trijų taškų persvarą, o Justo Sinicos tritaškis paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

„Vytautas“ iš viso išmetė net 39 tritaškius (pataikė 17, 43 proc.) ir vos 28 dvitaškius (pataikė 14, 50 proc.).

„Nevėžis“: J.Woodardas (9 atk. kam.) ir L.Medfordas po 16, G.Maldūnas, V.Likhodejus (7 atk. kam.) ir G.Matulis po 14, J.Tamulis 11.

„Vytautas“: J.Sinica 24, E.Žukauskas 20 (5 atk. kam., 6 kl.), D.Lukašovas 16 (10 atk. kam.), E.Dimša 12.