2015 09 14

Vilniaus „Lietuvos rytas“ nepasigailėjo Panevėžio „Lietkabelio“

„Lietuvos ryto“ komanda tęsia pasiruošimą naujajam sezonui. Sekmadienį vilniečiai 83:53 (16:14, 19:9, 21:13, 27:17) turnyre Alytuje sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo tokiu penketu: A.Juškevičius, M.Runkauskas, R.Giedraitis, G.Orelikas ir A.Gudaitis.

„Lietkabelio“ penketas: J.Love, A.Vairogsas, V.Vasylius, A.Labuckas ir A.Valeika.

Pirmajame kėlinyje aikštėje virė atkakli kova ir Marcelo Nicola auklėtiniams pavyko ketvirtį laimėti dviem taškais (16:14). Prieš ilgąją pertrauką „Lietuvos rytas“ puikiai gynėsi ir susikrovė dviženklę persvarą – 35:23.

Po dviejų kėlinukų sostinės ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė A.Gudaitis (10 taškų), K.Lavrinovičius (7), Ž.Janavičius (6), R.Giedraitis, A.Juškevičius (po 3).

Į aikštę sugrįžę vilniečiai neatsipalaidavo ir toliau didino pranašumą (56:36, 30 min.).

Per likusį susitikimo laiką situacija aikštėje nepakito ir „Lietuvos rytas“ įsirašė antrąją pergalę turnyre.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis 20 taškų (5/5 baud. met.), K.Lavrinovičius 16 (2/2 tritašk.), Ž.Janavičius 13 (4/4 dvit., 6 rez. perd.), G.Orelikas 11, M.Lukauskis 6, A.Juškevičius ir M.Runkauskas (4 rez. perd.) po 5, J.Jucikas (2 blok.) 4, R.Giedraitis 3.

„Lietkabelis“: J.Love 20, V.Vasylius 7, D.Glebovas 6, A.Labuckas ir M.Kazonas po 5.