Naujausios

Publikuota: 2018 sausio 7d. 19:34

A.Šikšniaus ir A.Irelando tandemas atvedė „Juventus“ į pergalę Aukštaitijos derbyje

Anthony Irelandas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Anthony Irelandas

Aukštaitijos derbį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) laimėjo Utenos „Juventus“ (7-12) krepšininkai. Uteniškiai išvykoje 93:81 (26:20, 24:14, 14:23, 29:24) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (6-12).

„Juventus“ nuo pat rungtynių pradžios buvo žingsniu priekyje, o solidžiau atitrūko baigiantis antram kėliniui. „Juventus“ spurtą 11:0 vainikavo penki iš eilės Arvydo Šikšniaus taškai ir išauginta persvara iki 19 taškų (47:28).

Pirmoje mačo pusėje „Pieno žvaigždėms“ sunkiai sekėsi stabdyti „Juventus“ vidurio puolėją Mindaugą Kupšą, kuris per 10 žaidimo minučių iki didžiosios pertraukos pelnė 10 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Po pertraukos pasvaliečiams buvo pavykę grąžinti intrigą. Penki vienos atakos metu pelnyti taškai „Pieno žvaigždėms“ leido sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (54:47), netrukus skirtumas dar labiau aptirpo (56:52).

„Pieno žvaigždės“ iki didžiosios pertraukos pataikė 3 tolimus metimus iš 12-os, o antroje pusėje šį rodiklį pagerino, pataikydamos 8 iš 17.

„Juventus“ sugebėjo išlaikyti atstumą ir vėl susikrauti dviženklę persvarą, tačiau mačui baigiantis „Pieno žvaigždės“ vėl priartėjo (71:68). Uteniškiai reagavo 7 taškais be atsako (78:68), ir tai buvo viskas.

Paskutinius pasvaliečių bandymus kabintis užgesino du A.Šikšniaus tritaškiai (86:75). „Juventus“ kapitonas pelnė 25 taškus ir pakartojo karjeros rekordą.

„Pieno žvaigždėms“ tai ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

„Vidurio sezono žūtbūtinis mūšis, galima sakyti, tai buvo, svarbi pergalė, bet, tikiuosi, nesustosime“, – sakė A.Šikšnius po rungtynių.

Kapitonas liko patenkintas komandos gynyba. „Europietiškame krepšinyje labai svarbu gynyba – gerai gindamasis gali laimėti daug rungtynių“, – pridūrė A.Šikšnius.

„Juventus“: A.Šikšnius 25 (4/5 trit., 24 naud.), Anthony Irelandas 24 (11/14 baud., 8 rez. perd., 28 naud.), M.Kupšas 14 (7 atk. kam.), Jermaine‘as Flowersas 8, Simas Buterlevčius 7.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17 (10 atk. kam., 26 naud.), Artūras Ausėjas (4/7 trit.) ir Osvaldas Olisevičius (4/8 trit.) po 16, Trevonas Hughesas 10, Stepas Babrauskas 6.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Interviu Vardai

P.Gražulio vaiką pagimdžiusi Birutė: „Tikslas pasiektas – jis daugiau nežemins mano dukters“

Nesenstančios knygos: perleistų kūrinių TOP 10

Gazas

Kauno valdžia stebina kaunietį: autobusų stotelę iš pavojingos vietos iškėlė „į niekur“

24sek

Vilniaus „Lietuvos rytas“ oficialiai paskelbė naują klubo pavadinimą

Sportas

Istorinis 19-mečio įvartis atvedė Prancūziją į aštuntfinalį

Gyvenimas

Kodėl alkoholis moterims kenkia labiau nei vyrams?

24sek

Ant NBA slenksčio – tryliktas lietuvis: naktis, kuri gali pakeisti 20-mečio likimą

Pasaulis kišenėje

Maršrutas savaitgaliui: dviračiu Kauno tvirtovės fortų žiedu

Aktualu

Du P.Gražulio veidai: vienas ragino daryti abortą, kitas iki užkimimo gynė embrioną

Verslas

Siūloma įteisinti „naminukę“ – Seime įveiktas pirmas barjeras

Nidoje ant Parnidžio kopos atidengtas paminklas filosofui Jeanui-Pauliui Sartre'ui

15min recenzija Kultūra