2018 01 14

A.Toupane'o metimas išplėšė „Žalgiriui“ pergalę Utenoje

Kauno „Žalgirio“ (17-2) krepšininkai, dar penktadienį Eurolygos rungtynėse nugalėję Malagos „Unicaja“, jau sekmadienį stojo į kovą LKL čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik paskutinę akimirką 81:79 (25:20, 21:15, 15:22, 20:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ (7-12).
Axelis Toupane'as
Axelis Toupane'as / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje tiesiog siautė Laronas Dendy, kuris pataikė net tris tritaškius ir braukė visas svečių pastangas atsiplėšti.

Jau atrodė, kad „Žalgiris“ dėjosi pergalę į kišenę, kai persvara padidėjo iki 4 taškų, tačiau dar du taškus su pražanga pelnė L.Dendy (77:78).

Aaronas White'as prametė vieną baudos metimą ir, likus žaisti pusę minutės, kauniečiai pirmavo dviem taškais. Tačiau skirtumą nubraukė Anthony Irelandas, kuris sudraskė kauniečių gynybą ir pelnė du taškus.

Paskutinei atakai „Žalgiris“ turėjo 7 sekundes. Iš vidutinio nuotolio metė Axelis Toupane'as, kuris pataikė ir išplėšė pergalę svečiams.

A.Irelandas dar pabandė laimėti rungtynes, bet jo tritaškis nebuvo taiklus.

Šiose rungtynėse Š.Jasikevičius ilsino lyderius, išvis nerungtyniavo Paulius Jankūnas.

Uteniškiai šiame susitikime buvo taiklesni. Tikslą pasiekė 60 proc. dvitaškių (17/28) ir 40 proc. tritaškių (9/22). Kauniečiai iš arti atakavo 53 proc. taiklumu (23/43), iš toliau – 36 proc. (8/22).

„Juventus“: L.Dendy 21, A.Irelandas 15 (7 rez. perd.), K.Guščikas ir M.Kupšas po 11.

„Žalgiris“: A.Milaknis 13, A.Toupane'as 12, B.Udrihas 11, K.Pangosas 9, B.Daviesas 8.