Publikuota: 2018 balandžio 29d. 19:35

Alytuje vos neprisižaidusi „Juventus“ užsitikrino vietą LKL atkrintamosiose

Žydrūnas Urbonas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Žydrūnas Urbonas

Dviženklę persvarą rungtynių pabaigoje išvaisčiusi Utenos „Juventus“ (12-22) ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją ir to užteko, kad užsitikrintų mažiausiai aštuntąją vietą reguliariajame sezone. Prieš uteniškius kritusiai Alytaus „Dzūkijai“ (10-25) liko kova tik dėl devintosios vietos ir išlikimo „Betsafe–LKL“ čempionate.

Vos neprisižaidusi „Juventus“ ekipa 73:68 (23:16; 12:13; 17:10; 21:29) iškovojo itin svarbią pergalę Alytuje, kuri leis uteniškiams lengviau atsikvėpti.

„Juventus“ ekipa po ilgosios pertraukos pademonstravo itin pavyzdinę gynybą. Svečiai per trečiąjį kėlinį praleido tik 10 taškų, dėl ko prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 52:39. Vis dėlto likus žaisti mažiau negu pusantros minutės alytiškiai po spurto 10:3 sumažino savo deficitą iki 4 taškų (61:65).

Kitoje aištės pusėje Arvydas Šikšnius pataikė tik vieną baudą, o Parrishas Petty smeigė antrą iš eilės tritaškį ir komandas skyrė jau tik 2 taškai (64:66). Likus žaisti 24 sekundes uteniškiai prametė dvi baudas, tačiau Maksimas Kornijenko nieko netrukdomas pataisė komandos draugo metimą (69:65). Po minutės pertraukėlės dzūkai prarado kamuolį ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

„Dzūkijos“ ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus tiek iš dviejų taškų zonos, tiek iš trijų. Alytiškiai realizavo tik 41% dvitaškių (15/36) ir 28% tritaškių (10/35).

Geru pataikymu iš dviejų taškų zonos pasigirti negalėjo ir „Juventus“. Uteniškių pataikymas iš dviejų taškų zonos siekė vos 31% (11/35).

Dzūkų neišgelbėjo ir itin pavyzdinga gynyba prieš naudingiausią „Juventus“ krepšininką Mindaugą Kupšą. Po 17,5 naudingumo balo ir 13,3 taško renkantis aukštaūgis šiose rungtynėse surinko tik 6 taškus (2/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Parrishas Petty 20 (5/14 trit., 8 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 11, Paulius Danisevičius 10.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 16 (1/6 trit., 6 atk. kam), Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam.), Dovis Bičkauskis (6 rez. perd., 5 kl.) ir Simas Buterlevičius po 13.

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius, grįždamas į Romą, pareiškė: Baltijos šalys visada yra pavojuje

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Popiežius žada, kad Bažnyčia nebedangstys seksualinių nusikaltėlių

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Sportas

J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Aktualu

Popiežius turės galutinio sprendimo teisę dėl Kinijos vyskupų skyrimo

Popiežius sako, kad religinė priespauda paskatino Baltijos šalių krikščionis vienytis

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Gvatemala. Antigvos indėnių likimai

Deuce

Rafaelis Nadalis triumfavo Barselonoje ir išliks pirma rakete

24sek

B.Davieso vedamas „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Nevėžiu“

Rita Ora vos valdydama ašaras koncerte tylos minute pagerbė Avicii: „Jis pakeitė mano gyvenimą“

Aktualu

Šiaurės Korėja prisijungs prie Pietų Korėjos laiko zonos ir uždarys branduolinių bandymų poligoną

Maistas

„100 tortų Lietuvai“: Druskininkų „Romnesos“ šakotis

15min tema Aktualu

Šilutė, Telšiai ir Plungė: politikai rengiasi mero kėdės šturmui

Kultūra

Istorikas Rafalas Wnukas išleido knygą „Miško broliai“: tokio žiaurumo kaip Lietuvoje Lenkijoje nebuvo

Sportas

Olimpinė bokso čempionė paaiškino, kodėl nusivylė ir nustojo dievinti Sereną Williams

Sofio Niūniavė svečiavosi tėvo gimtinėje: į Gruziją vyko su vyru ir pusmečio dukra

Aktualu

Prie „Islamo valstybės“ prisijungusios 19 rusių Irake nuteistos kalėti iki gyvos galvos

Aktualu

Vilniaus policijos reido metu įkliuvo apgirtęs jaunas pasienietis

Dzenbudistų vienuolis K.Marčiulynas: „Tikroji meilė sužydės, kai nustosime skirstyti“

Aktualu

D.Trumpas kol kas neapsisprendė dėl Irano branduolinio susitarimo

Mokslas.IT

„God of War“ apžvalga: metų žaidimas metams dar neįpusėjus?

LT 100 Aktualu

Kaip gyveno Lietuva po 1926 m. perversmo: susprogdinta opozicijos buveinė ir Seime nuskambėjęs kvietimas į dvikovą

Gazas

Su „saldainiu“ ant ratų važinėjantis vilnietis: „Šis automobilis praskaidrina net prasčiausią dieną“

Sportas

D.Trumpas perspėjo sąjungininkes palaikyti JAV kandidatūrą rengti 2026 m. futbolo čempionatą

24sek

Į Lietuvą grįžęs D.Motiejūnas naują automobilį įsigijo iš ralio lenktynininko B.Vanago