Publikuota: 2018 kovo 12d. 19:48

Arti staigmenos: „Žalgiris“ vos neprisižaidė Kėdainiuose

Brandonas Daviesas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Brandonas Daviesas

Kauno „Žalgiris“ (22-3) gerai pradėjo rungtynes, tačiau vėliau stabtelėjo, o tuo vos nepasinaudojo Kėdainių „Nevėžis“ (6-19). Vis dėlto Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje šventė pergalę 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27).

Kauniečiai puikiai pradėjo susitikimą ir greitai įgijo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ persvara buvo daugiau nei įtikinama, o švieslentėje degė skaičiai 31:6.

Tačiau „Nevėžis“ atsitiesė. Tritaškiais prabilę aikštės šeimininkai prieš pat didžiąją pertrauką svečių pranašumą nukirpo iki 10-ties taškų.

Nors trečiajame kėlinyje kauniečiai dar kiek truktelėjo į priekį, Kėdainių ekipos krepšininkai ginklų nesudėjo ir lemiamame ketvirtyje po spurto 18:4 buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų.

Vis tik mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė labiau patyrę žalgiriečiai ir įsirašė 22-ąją pergalę LKL. „Žalgiris“ yra pirmenybių lyderis.

„Nevėžis“ turi 6 pergales ir 19 pralaimėjimų bei rikiuojasi 9-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Šiame susitikime ant parketo po traumos ir ligų sugrįžo „Žalgirio“ slovėnas Beno Udrihas, kuris per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/1 trit.).

Brandonas Daviesas surinko 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir rungtynes užbaigė su 30 naudingumo balų.

„Nevėžis“: J.Woodardas 14, A.Zakharovas ir J.Tamulis po 11, G.Staniulis 10 (7 atk. kam.), G.Maldūnas 8.

„Žalgiris“: B.Daviesas 17 (9 atk. kam.), P.Valinskas ir V.Micičius po 13, A.Milaknis 12.

Aktualu

Elektrėnų komisarą A.Grudinskį kelių policija nubaudė už greitį: „Džiugu, kad kolegos principingi“

Verslas

„Small Planet Airlines“ turės pasiaiškinti dėl finansų, „Novaturas“ jau nerimauja

Aktualu

Trečiadienį pajūrį pradėsianti talžyti audra užtruks iki savaitgalio

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Pasaulis kišenėje

Ekspertės receptas: ką Vilniui daryti, kad atvykstantieji nebeklaustų, ar čia reikia skiepų

Čigonų tabore nebeliks medžių ir krūmų

Verslas

Šalia Kauno „Hegelmann“ atidarė logistikos sandėlį – plotas prilygsta 7 krepšinio aikštelėms

Kultūra

Kęstas Kirtiklis: Mes ir jie

Aktualu

Naktį Lietuvoje prognozuojamos šalnos

Aktualu

Panevėžyje po susidūrimo su visureigiu į ligoninę nugabentas jaunas motociklininkas

Aktualu

S.Jakeliūnas: M.Majauskas grasino merginoms, liudijusioms apie vakarėlius jo bute

Pirmoji viešnagė neįvyko: dėl vėjuoto oro į Klaipėdą neatplaukė kruizinis laivas

Aktualu

Teisėjui išėjus į pensiją, veltui 4 metus nagrinėta į banditų gaują susibūrusių policininkų byla