2014 12 23

Artūras Milaknis įmetė daugiau tritaškių nei visi „Mažeikiai“, „Žalgiris“ laimėjo 95:47

Paskutines savo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes Kauno „Žalgiris“ (16/1) užbaigė be gailesčio išvykoje sutriuškindamas „Mažeikių“ (0/19) ekipą – 95:47 (29:14, 25:11, 21:7, 20:15).
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Aliaus Koroliovo nuotr.

Žaidimas taškas į tašką vyko tik pirmas keturias mačo minutes (8:8), o tada „Žalgiris“ spurtavo 14:0 ir atgal nebesižvalgė. Nedaug trūko, kad jau pirmojo ketvirčio pabaigoje persvara siektų 20 taškų, tačiau A.Gudaitis neįdėjo į krepšį ir D.Tarvydas užbaigė kėlinuką dvitaškiu – 14:29.

Vaizdas aikštėje nesikeitė nei antrajame, nei trečiajame ketvirtyje, o į kiekvieną rezultatyvią „Mažeikių“ ataką svečiai atsakydavo dviem-trimis rezultatyviomis. V.Kariniausko dvitaškis antrojo ketvirčio pabaigoje persvarą padidino iki 30 taškų (52:22).

40-ies taškų skirtumo riba buvo peržengta po A.Milaknio ir P.Jankūno tritaškių trečiajame ketvirtyje (68:26), o likus rungtyniauti dvi minutes rezultatas buvo visai nepadorus – 90:45.

„Žalgiris“ kovą dėl kamuolių laimėjo 45:31, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (21:9), mažiau klydo (11:16) ir blokavo net dešimt metimų.

„Mažeikiai“: R.Danys (5/11 dvit., 0/3 trit.) ir A.Gydra (3/8 dvti., 2/7 trit.) po 12, D.Tarvydas 9, E.Žukauskas (2/8 dvit., 8 atk. kam.) 6.

„Žalgiris“: A.Milaknis (6/10 trit.) 20, A.Gudaitis (5/11 dvit.) 11, D.Songaila 10, L.Lekavičius 9, V.Lipkevičius 8, V.Kariniauskas (5 atk. kam., 3/3 dvit.) 7, R.Javtokas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) 6.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):