Publikuota: 2018 gegužės 15d. 20:43

Atgijusi intriga – „Šiauliai“ nubloškė „Lietkabelį“ ir išlygino seriją

Darjušas Lavrinovičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Darjušas Lavrinovičius

Po triuškinamos pergalės namuose Panevėžio „Lietkabelis“ gavo skaudų antausį išvykoje. Geltonai nusidažiusioje Šiaulių arenoje šeimininkai dominavo visų rungtynių metu, šventė pergalę 94:84 (21:17, 24:18, 27:24, 22:25) ir išlygino LKL ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 1:1. Raktu į pergalę tapo startiniame penkete pasirodęs Evaldas Šaulys, kuris pelnė 24 taškus.

Kaip ir Kauno „Žalgiris“ Eurolygos atkrintamosiose, Šiaulių klubas savo sirgaliams padovanojo geltonus marškinėlius ir taip sukūrė išskirtinę atmosferą.

Šiauliečiai įkvėpti savo sirgalių fantastiškai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje pirmavo net 20:9. Tačiau spurtavęs „Lietkabelis“ iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą 17:21.

Antrojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ vėl šovė į priekį ir sukaupė rekordinį pranašumą 39:25. Prieš didžiąją pertrauką „Lietkabelis“ atsiliko dešimčia taškų – 35:45.

Šiaulių ekipai dominuoti padėjo puikus pataikymas iš toli – per du kėlinius jie pataikė 7 tritaškius iš 12-os.

Trečiajame kėlinyje „Šiaulių“ pranašumas buvo išaugęs net iki 17 taškų. „Lietkabelis“ bandė atsigriebti ketvirtajame kėlinyje, tačiau „Šiaulių“ tritaškiai buvo pražūtingi.

„Lietkabelis“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 29:38.

Nors „Šiaulių“ ekipos lyderiai yra Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis, šįkart Šiaulių klubui 24 taškus pelnė Evaldas Šaulys. 17 taškų pridėjo Akeemas Wrightas.

Panevėžio ekipoje rezultatyviausias su 18 taškų buvo Dominikas Mavra. Komandą bandė tempti ir broliai Lavrinovičiai – Darjušas pelnė 14, Kšištofas – 12.

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes namuose „Lietkabelis“ laimėjo 103:86.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks Panevėžyje.

„Šiauliai“: E.Šaulys 24, A.Wrightas 17, V.Šarakauskas 10.

„Lietkabelis“: D.Mavra 18, D.Lavrinovičius 14, K.Lavrinovičius ir L.Williamsas po 12.

Aktualu

Ukrainoje sistemiškai užpuldinėjami aktyvistai: įtariama pati teisėsauga

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Sportas

Pabėgėlių gudrybės – savo tikslo siekė bandydami apgauti lietuvius sporto organizatorius

Dizainerio Roberto Kalinkino žmona Agnė pagimdė antrą vaiką

Sportas

C.Ronaldo sugrįžimas į Čempionų lygą – su raudona kortele ir ašaromis

Gazas

Lietuviams parodė 2,5 t sveriantį sportinių automobilių „žudiką“, išvystantį 700 AG – „Jeep Grand Cherokee Trackhawk“

Aktualu

Vytauto Didžiojo gimtinės apylinkėse – reikšmingi archeologiniai radiniai

Aktualu

Kaip Rusija naują Donecko separatistų vadą rinko: susodinę banditus į autobusą ir išvežę į Rostovą prie Dono

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: etalonu tapęs verslo kvartalas, iškilęs vietoje duonos fabriko

Pasaulis kišenėje

Garsiausi Lietuvos koldūnai – legenda, telpanti į arbatos šaukštelį

Gazas

Kaip sumažinti nesaugų ir nelegalų alyvos deginimą?

Gyvenimas

Jos mus saugo. Kalėjimo prižiūrėtoja E.Martinkėnaitė: „Filmuose prižiūrėtojai vaizduojami per daug atsipūtę“

Sportas

Čempionų lyga: Amsterdamo „Ajax“ pergalė ir lygiosios Ukrainoje

Vladas Kovaliovas tik po metų atšventė 50-metį: sveikino muzikantai ir mylimoji Indrė Launikonytė

24sek

„urBONUSas“: „Ryto“ šansai patiesti „Žalgirį“ ir labiausiai neįvertintas Lietuvos treneris

Gazas

Vos P.Aršauskui atgavus vairuotojo pažymėjimą, pasipylė „Lamborghini“ pažeidimų vaizdai

Petras Gražulis pirmąkart pamatė dukrą: Birutė Navickaitė atsiprašymo taip ir neišgirdo

Mokslas.IT

Ši nuotrauka – ne klastotė. Tačiau kosmose iki šiol niekas nepasimetė. Kaip?

Aktualu

Rinkimų sezono pradžia Ukrainoje: Julijos Tymošenko sugrįžimas

Popiežiaus vizitas Aktualu

A.J.Bačkis: nestebina, kad norintys itin tvarkingos Bažnyčios nepatenkinti Pranciškumi

Verslas

„Uber“ planuoja statyti skraidančių taksi „uostą“: įvertinkite 6 architektų pasiūlymus

Aktualu

Indijoje sugriuvus viadukui žuvo mažiausiai 18 žmonių

Gazas

Strimgalviais žmoną į gimdymo namus vežęs vairuotojas gavo baudą: bausti ar pasigailėti?

Aktualu

Dvi šiukšlių reformos savaitės: Vilniuje jau švariau, bet perpildytų konteinerių likę

Verslas

Pašalpų gavėjai skolintis negalės, o antstolių apetitas bus ribojamas – Seime stumiasi kelią nauji ribojimai

Natalija Bunkė atnaujino savo vasaros rezidenciją: su mylimuoju Edgaru kraustysis į pajūrį

Aktualu

Mėnesį sirgęs ULAC direktorius Saulius Čaplinskas grįžo į darbą, ministro raginimo trauktis neklauso

Mokslas.IT

Revoliucija ar nesąmonė? Mokslininkas tvirtina sugebėjęs persodinti atmintį

15min iš Kanų Kultūra

71-asis Kanų kino festivalis. Septintoji diena: meilės filosofija, rasizmas ir apgavikų šeima

Kaune mirė neaiškios kilmės medžiagomis apsinuodijęs paauglys

„Eurovizijos“ nugalėtojas S.Sobralis: pernai laimėjau ne tik konkursą, bet ir antrą galimybę gyventi