2018 02 11

Ballai šventė pirmą pergalę LKL: LiAngelo tritaškiai šokdino LaVarą

LKL rungtynėse Šiauliuose Prienų-Birštonas „Vytautas“ 97:95 (24:32, 23:19, 26:18, 24:26) nugalėjo „Šiaulius“ ir nutraukė 9 pralaimėjimų seriją. Broliams Ballams tai buvo pirmoji pergalė aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje. Prie jos ypač prisidėjo LiAngelo Ballo tritaškiai.
LiAngelo Ballas
LiAngelo Ballas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Abu broliai pirmą kartą LKL rungtynes pradėjo startiniame penkete, tačiau šįkart geriau sekėsi vyresniajam Ballui.

LiAngelo Ballas per 20 minučių pelnė 13 taškų (2/4 dvitašk., 2/4 tritašk., 3/3 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

19-metis ketvirtajame kėlinyje pataikė svarbų tritaškį su pražangą ir pašokdino patį LaVarą Ballą. LiAngelo sumažino skirtumą iki 79:80. Netrukus dar vienas Ballo tritaškis persvėrė rezultatą 84:82 ir užkūrė lemiamą spurtą.

LaMelo Ballas per 8 minutes taškų nepelnė (0/2 dvitašk., 0/2 tritašk.), atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Prienų klube rezultatyviausias su 21 tašku buvo Denisas Lukašovas.

Šiaulių klube dominavo Vytautas Šarakauskas, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Net ir iškovojęs penktąją pergalę „Vytautas“ liko paskutinis LKL. „Šiauliai“ rikiuojasi septinti.

„Šiauliai“: V.Šarakauskas 23, L.Birutis 21, N.Zeisloftas 19.

„Vytautas“: D.Lukašovas 21, R.Miniotas 16, E.Šeškus 15, T.Dimša 14, E.Žukauskas ir L.Ballas po 13.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius