2018 03 31

Broliai Lavrinovičiai nustelbė „Vytautą“ ir brolius Ballus

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalę iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (18-10), išvykoje 91:76 (25:18, 18:16, 23:21, 25:21) įveikęs Prienų-Birštono „Vytautą“ (5-23).
Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai
Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Vytautas“ užtikrintai pradėjo rungtynes ir vedamas Eigirdo Žukausko įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo 13:9.

Tačiau „Lietkabelio“ spurtas 11:0 viską apvertė aukštyn kojomis. Po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ jau buvo priekyje 25:18.

Panevėžio aukštaūgiai be didesnio vargo rinko taškus ir išlaikė „Lietkabelį“ priekyje.

Vaidas Čepukaitis, Žygimantas Skučas ir Darjušas Lavrinovičius per pirmuosius du kėlinius pataikė net 12 metimų iš 14 ir kartu surinko 29 iš 43 „Lietkabelio“ taškų.

Blankiai pirmoje susitikimo pusėje žaidė LiAngelo Ballas. „Vytauto“ legionierius per 12,5 min. taškais nepasižymėjo.

Įpusėjus mačui „Lietkabelis“ buvo priekyje 43:34.

L.Ballas tritaškiu „atsidarė“ trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau „Lietkabelis“ savo puolimo apsukų nemažino ir po Simo Jasaičio tolimo šūvio bei Luko Aukštikalnio dėjimo greitoje atakoje nutolo 54:37.

Baigiantis trečiajam kėliniui „Vytautas“ sumažino skirtumą iki vienženklės ribos (64:55).

„Lietkabelis“ išlaikė atstumą, o Virginijus Šeškus ketvirtajame kėlinyje pirmą kartą į kovą metė LaMelo Ballą. Šis pataikė tolimą metimą, pridėjo dvitaškį, tačiau sugrąžinti intrigą nei jam, nei „Vytautui“ nepavyko.

11 iš eilės brolių Lavrinovičių taškų padidino „Lietkabelio“ pranašumą iki 91:73, o susitikimas baigėsi rezultatu 91:76.

LiAngelo Ballas taip ir liko su vieninteliu pataikytu tritaškiu (1/7 pataikymas), per 21-ą žaidimo minutę atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

LaMelo per beveik 5 minutes pelnė 5 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 14, Egidijus Dimša 12, Rashuanas Broadusas 11.

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16, Darjušas Lavrinovičius 14, Kšištofas Lavrinovičius 13.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius