Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 18d. 15:39

Buvęs „Lietkabelio“ vadovas permainas klube vadina barbarišku savivaliavimu

Mantas Ignatavičius ir Rokas Mickevičius
Karolio Kavolėlio nuotr. / Mantas Ignatavičius ir Rokas Mickevičius

Trečiadienio pavakarę Panevėžio „Lietkabelio“ klubas išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, jog po įvykusio dalininkų susirinkimo vieninteliu akcininku liko panevėžietis Sigitas Gailiūnas. Iš dalininkų gretų buvo pašalinti Mantas Ignatavičius, Irmantas Aukštikalnis ir Rokas Mickevičius.

Pranešime rašoma, kad klubo dalininkas Mantas Ignatavičius, po jo atšaukimo iš klubo direktoriaus pareigų, nuosekliai ir sistemingai ėmė įvairiais būdais kenkti „Lietkabeliui“, sąmoningai nevykdė savo prievolės perduoti naujam direktoriui klubo dokumentus ir turtą, klubo atžvilgiu teismui pateikė nepagrįstus didelės vertės ieškinius, taikė laikinąsias apsaugos priemones, kas paralyžiavo „Lietkabelio“ veiklą.

Taip pat viešai, per visuomenės informavimo priemones kritikavo klubą, įžeidinėjo jo administracijos darbuotojus, rėmėjus ar su jais susijusius asmenis.

24sek susisiekė su buvusiu klubo vadovu M.Ignatavičiumi. Nuo klubo nušalintas panevėžietis pastarųjų dienų klubo vadovų veiksmus vadina kaip dar vieną puolimo akciją.

Kaip vertinate trečiadienį pasirodžiusį pranešimą, kad dalininkų susirinkimo metu buvo nuspręsta pašalinti jus, I.Aukštikalnį ir R.Mickevičių? – paklausėme M.Ignatavičiaus.

– Klubo paskelbtą informaciją vertinu kaip dar vieną klubo puolimo akciją prieš mane, I.Aukštikalnį ir R.Mickevičių.

Pirma, turiu atkreipti dėmesį, kad net jeigu klubo pranešime skelbiamas sprendimas ir buvo priimtas, daugiau nei akivaizdu, kad jis yra neteisėtas ir neatitinka elementarių teisinių principų ir logikos, kadangi nei aš, nei I.Aukštikalnis nebebuvome klubo dalininkais tokio sprendimo priėmimo momentu.

Aš savo dalininko teises kitiems dalininkams perleidau dar liepos 2-ąją, o I.Aukštikalnis, kiek žinau, liepos 11-ąją. Tad patys savęs paklauskit, kaip galima pašalinti iš klubo dalininkus, kurie klubo dalininkais net nėra?

Akivaizdu, kad klube vyrauja absoliuti netvarka, nepagarba ir nihilizmas. Tai, kad klubo pagrindinis dalininkas S.Gailiūnas ir prezidentas Alvydas Bieliauskas siekia atsikratyti manimi, I.Aukštikalniu ir R.Mickevičiumi, seniai buvo jokia paslaptis, kadangi mes nebuvome jiems parankūs klubo dalininkai, siekę klube skaidrumo, aiškumo ir atskaitomybės.

Kaip žinia, klubas iš pradžių mūsų atsikratyti bandė apskritai perkeldami klubo veiklą į kitą juridinį asmenį. To nepavykus, vienintelio dalininko S.Gailiūno balsais buvo pakeisti klubo įstatai, numatę dalininkų pašalinimo iš klubo institutą.

Turbūt aiškinti nereikia, kokiu tikslus tokios taisyklės buvo įtrauktos į įstatus. Mes griežtai prieštaravome tokiems įstatų pakeitimams, kadangi jie sudaro sąlygas kėsintis į dalininkų nuosavybę, t. y. dalininko teises. Kiek mano žinome, R.Mickevičius šių klubo įstatų teisėtumą ginčija teisme. Nepaisant to, klubo dalininkui S.Gailiūnui aš ne kartą siūliau įsigyti iš manęs mano valdomas dalininko teises. Tačiau jis jau buvo susidėliojęs savo veiksmų seką, pagal kurią jis šias dalininko teises ruošėsi „pasisavinti“ šalindamas mane ir kitus dalininkus iš klubo. Panašu, kad šiam asmeniui negalioja jokie teisiniai principai, o barbariškas savivaliavimas yra norma.

Antra, pranešimu buvo siekta dar kartą paskelbti melagingą ir tikrovės neatitinkančią informaciją apie mus, taip kompromituojant mus visuomenės akyse. Klubo elgesys, skelbiant tokį šmeižtą apie mus, yra daugiau nei akiplėšiškas.

– Anksčiau esate teigęs, kad nors ir buvote dalininkas, bet apie klubo veiklą negaudavote jokios informacijos. Ar pastaruoju metu buvo kas nors pasikeitę?

– Informacija man nebuvo teikiama, motyvuojant tuo, jog siekiu kenkti klubui. Tačiau aš niekada neturėjau tokių intencijų ir vienas mano ir likusių dalininkų siekis buvo užtikrinti ir rūpintis, jog klubas būtų valdomas tinkamai ir skaidriai.

– Kokia dalis dalių jums priklausė? Gal galite pasakyti, kokią turėjo I.Aukštikalnis, R.Mickevičius ir vieninteliu akcininku likęs Sigitas Gailiūnas?

– Ši informacija jokia paslaptis, kadangi ji yra prieinama viešai. S.Gailiūnas turėjo 1400 balsų, o aš ir likę dalininkai po 200 balsų visuotiniame klubo dalininkų susirinkime. S.Gailiūno balsų užteko bet kokiam sprendimui klube priimti, tad mūsų vaidmuo dalininkų susirinkime buvo iš esmės prižiūrėti sprendimų teisėtumą, racionalumą ir pagrįstumą. Kaip matyti, ši mūsų atliekama funkcija labai netenkino S.Gailiūno ir A.Bieliausko.

– Kaip bus su jūsų trijų turėtomis dalimis?

– Kaip jau buvau nurodęs, savo dalininko teises esu perleidęs, taip pat, kiek žinau, jas perleido ir I.Aukštikalnis.

– Kiek anksčiau buvote teismui pateikęs ieškinį, prašydamas iš klubo priteisti 67 tūkst. eurų skolą. Kuo pasibaigė ši istorija?

– Teisme šis klausimas dar neišspręstas, laukiame bylos nagrinėjimo pabaigos ir teismo sprendimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek