Publikuota: 2018 spalio 14d. 09:56

D.Adomaitis kalbėjo apie trypčiojimą vietoje, A.Urlepas baksnojo į teisėjų darbą: „Taip negali būti“

Andrejus Urlepas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Andrejus Urlepas

Alytaus „Dzūkija“ žaidimo taisykles Vilniaus „Rytui“ diktavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtajame kėlinyje dzūkai stabtelėjo ir leido vilniečiams išsivežti pergalę. „Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas dėl tokios baigties pirštu bedė ir į mačo arbitrus.

„Rytas“ rungtynėse, kurias laimėjo 79:73, atliko net 32 baudos metimus (25/32), kai „Dzūkija“ – beveik triskart mažiau (7/11).

Mažiau nei per tris minutes ketvirtojo kėlinio pradžioje arbitrai Artūras Šukys, Andrius Maleckas, Gintaras Mačiulis užfiksavo net šešias „Dzūkijos“ pražangas, įskaitant techninę pražangą pačiam A.Urlepui.

Tuomet spurtavę 18:1 vilniečiai perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes.

„Sveikinu „Rytą“, jie parodė charakterį, bet, deja, turiu pasakyti ir tai: nenormalu žaisti namuose ir mesti tik 11 baudos metimų, kai varžovas meta 32. Nėra abejonės, kad tai nenormalu. Pavyzdžiui, situacijoje, kai jie sužingsniavo, sušvilpė mums pražangą“, – kalbėjo A.Urlepas.

„Pradėjome puikiai, po to neišvengėme klaidų, kurios mums brangiai kainavo, bet vis tiek nenormalu, kad tokiose įtemptose, atkakliose rungtynėse būtų taip su pražangomis. Nežinau, negali taip būti“.

„Mes puikiai kovojome, bet ketvirto kėlinio pradžia buvo neįtikėtina. Teisėjai viską švilpė vienoje ir nieko kitoje pusėje“, – pridūrė treneris.

D.Adomaitis: „Neiname pirmyn, o trypčiojame vietoje“

„Gerai, kad iškovojome pergalę. Žaidėjams sakiau rūbinėje: negalime netikėti žaidybiniu planu, kurį pasiruošėme. Jei varžovai pataiko visi ir iš visur, negalime priiminėti blogų sprendimų gynyboje, kiekvienas savarankiškai keisdamas planą. Nes taip jie nubaudė mus tokiu būdu, kokiu norėjo nubausti“, – kalbėjo D.Adomaitis, „Ryto“ treneris.

„Vėliau su tuo susitvarkėme, bet trečiajame kėlinyje išlindo kita bėda: neatsikovojome 7 kamuolių. Jie tai pavertė taškais ir užsiaugino skirtumą“, – pridūrė D.Adomaitis.

Vilniečių strategas pripažino, kad gerinti žaidimą sudėtinga, mat dėl traumų virtinės sunku organizuoti kokybiškas treniruotes.

„Žinojome, kad tos trejos rungtynės su „Unicaja“, „Žalgiriu“ ir „Unics“ bus testas, kuris parodys, ko mums trūksta. Bet atsitiko taip, kad kiekvienose rungtynėse žmogaus netekdavome.

Turėdavome persistumdyti pozicijas, kažkas turėjo žaisti ne savo pozicijose ir panašiai. Tai nėra lengva. Trypčiojame vietoje, o ne einame į priekį.

Džiaugiamės pergale ir laukiame treniruočių, kuriose galėsime padirbėti ties tuo, ko reikia. Laukiam grįžtančių traumuotų žaidėjų, nes dabar treniruočių procesas nėra pilnavertis“.

Aktualu

Su rusais bendravo mažiausiai 14 D.Trumpo rinkimų kampanijos pareigūnų. Kodėl tiek daug?

24sek

J.Valančiūnui prireikė operacijos: nežais mažiausiai mėnesį

Aktualu

Ar Rusija tikrai ruošiasi surengti galingą invaziją į Ukrainą?

J.Stambrauskaitei – svarbi proga: „Nėra su kuo namie džiaugtis sėkme, tai atšvenčiau su draugais“

Aktualu

Strasbūre išpuolį per kalėdinę mugę surengęs užpuolikas – nušautas

„Eurolygos diena“: kova dėl 8 vietos dabar – o kas toliau?

Aktualu

Koks yra tris šalis vienijančio karinio bataliono tikslas?

Gyvenimas

J.Arlauskaitė-Jazzu – apie meilę, dėkingumą, kritiką ir tai, kas žavi vyruose

Mia kardinaliai pakeitė šukuoseną – tapo ilgakase: ar tinka?

Ispanijos uostamiestyje balandžiai „terorizuoja“ turistus: miestelio valdžia žada imtis rimtų priemonių

Aktualu

Kandidatų į Vilniaus merus vizijos ateičiai: nemokamas viešasis transportas ir vanduo

Aktualu

R.Masiulis mokytojų etatinio apmokėjimo nekeis: atsisakyti per vėlu ir nepraktiška

Gyvenimas

Pastorius E.McManusas – apie kovą su vėžiu, prarastus milijonus: „Dauguma gyvena taip, tarsi mirties nebūtų“

„Atspėk, kas dėžėje“: „kažkoks pūkuotas“ N.Bierancui ir M.Grabštaitei įvarė nemažai baimės

Sportas

Išaugusios premijos nenuramina maištingų plaukikų audros

Aktualu

ES pratęsė ekonomines sankcijas Rusijai

Aktualu

Alkoholis – palatos lovoje: kas gresia ligoniui už velnio lašų vartojimą ligoninėje?

Aktualu

Čekijos valdančioji koalicija patyrė skaudų pralaimėjimą Senato rinkimuose

Maistas

3 receptai su rudens gėrybėmis: cukinijų „makaronai“, burokėlių maltinis ir įdarytos bulvės

Sportas

Lietuvos boksininkas užsitikrino Europos jaunių čempionato medalį

Aktualu

Orai.lt: dienomis prisiminsim tolstančią vasarą

Aktualu

Nepale rasti visų devynių žuvusių Pietų Korėjos alpinistų ekspedicijos narių palaikai

Aktualu

Kauno savivaldybė tapo mokslo sklaidos centrą Kaune valdysiančios įstaigos dalininke

Aktualu

Somalyje per mirtininkų išpuolius žuvo mažiausiai 16 žmonių

Verslas

Teismas: už alkoholio reklamą jachtoje bauda skirta teisėtai

Aktualu

Iš Turkijos paleistas JAV pastorius Ovaliajame kabinete meldėsi su Donaldu Trumpu

Sportas

Tautų lyga: po 16 metų pertraukos olandai įveikė Vokietijos futbolininkus

Gyvenimas

Mėnuo be alkoholio: kas per tokį laiką nutinka mūsų protui ir kūnui?

Princesės Eugenie vestuvėse dalyvavusi olimpietė M.Vžesniauskaitė: „Nesu mačiusi tokio grožio“

Aktualu

Rinkimai Bavarijoje parodys, ar atsipirko A.Merkel bendražygių flirtas su kraštutine dešine

Kultūra

O.Koršunovas: pasaulis reklamuoja mūsų teatrą, o mes kuriame reklamas apie G tašką