2018 09 05

D.Bičkauskio gimtadienį „Juventus“ pažymėjo triuškinama pergale ir šimtu taškų

Antrąją pergalę iš eilės pasirengimo naujam sezonui cikle iškovojo Utenos „Juventus“ krepšininkai. Už uždarų durų vykusiose rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 100:61 (18:12, 34:15, 23:17, 25:17) sutriuškino Rygos „Latvijas Universitate“ krepšininkus.
Anthony Irelandas, Dovis Bičkauskas, Laron Dendy, Kenneth Gaines
Anthony Irelandas, Dovis Bičkauskas, Laron Dendy, Kenneth Gaines / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Uteniškiai šiame mače vis dar žaidė be traumą besigydančio Kenny Gaineso, ketvirtadienį į Lietuvą atvyksiančio Alexo Hamiltono bei savaitės pabaigoje prie klubo prisijungsiančio vidurio puolėjo.

„Juventus“ pranašumas šiame mače nekėlė jokių abejonių. Septyniais Vaido Čepukaičio taškais iš eilės prasidėjusiame mače uteniškiai iškart atitrūko ir vis didino savo pranašumą. Trečiajame kėlinyje skirtumas pasiekė trisdešimties taškų ribą, o ketvirtajame – viršijo keturiasdešimties (96:55). Paskutinėmis susitikimo minutėmis uteniškiai jau žaidė atsipalaidavę ir nors svečiai sugebėjo kiek priartėti, puikias rungtynes sužaidęs Connoras Burchfieldas pelnė šimtąjį „Juventus“ tašką – 100:61.

Snaiperis iš JAV buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Gynėjas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 19 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 3/6, baudos 2/2) taškų, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą, po sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

15 taškų prie pergalės pridėjo Aleksandras Zacharovas (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/4, baudos 2/2, 4 atk. kam.), po 14 – Karolis Guščikas (dvitaškiai 4/7, baudos 4/6, 6 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 6/8, 5 atk. kam., 3 rez. perd.), 12 – Gytis Radzevičius (tritaškiai 2/2, 4 atk. kam.), 8 – Arminas Kleišys (4 atk. kam.), 7 – Arnas Beručka (3 atk. kam., 6 rez. perd.), 6 – Arvydas Šikšnius (4 rez. perd.), 5 – gimimo dieną šventęs Dovis Bičkauskis (3 atk. kam., 3 rez. perd.).

Svečių gretose pasižymėjo Rendijs Feikneris (13 tšk., 4 rez. perd.), Aivis Lemanis (13 tšk., 6 atk. kam.) bei Andrianas Šnipke (11 tšk., tritaškiai 2/6).

Kitas kontrolines rungtynes uteniškiai šeštadienį žais Anykščiuose su Panevėžio „Lietkabelio“ klubu.