2016 02 14

Deniso Lukašovo debiutas „Lietuvos ryte“ neapkarto: vilniečiai nušlavė „Šiaulius“

Šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ LKL čempionate iškovojo dvidešimtą pergalę. Tomo Pačėso auklėtiniai namuose 79:58 (17:18, 19:9, 24:21, 19:10) nušlavė Šiaulių „Šiaulius“.
„Lietuvos ryto“ krepšininkai
„Lietuvos ryto“ krepšininkai / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šiame sezone „Lietuvos rytas“ Gedimino Petrausko auklėtinius nuskriaudė jau trečią kartą.

Prie vilniečių pergalės svariausiai prisidėjo nuo antrosios rungtynių dalies smagintis pradėjęs Adas Juškevičius, Deividas Gailius ir Adamas Lapeta.

Pirmąjį ketvirtį T.Pačėso auklėtiniai pradėjo trimis puolime atkovotais kamuoliais, tačiau katastrofiškas pataikymas iš trijų taškų zonos „Lietuvos ryto“ krepšininkams neleido išsiveržti į priekį.

Pertraukos metu velnių nuo vyriausiojo stratego gavę vilniečiai pradėjo kibiau gintis, tačiau toliau pro šalį šaudę krepšininkai T.Pačėsą privertė desperatiškai vieną po kito atlikinėti keitimus. Tik antrojo kėlinio pabaigoje pasinaudoję „Šiaulių“ klaidomis „Lietuvos ryto“ žaidėjai šovė į priekį – 36:27.

Persvarą įgijęs „Lietuvos rytas“ antroje rungtynių dalyje pradėjo smagintis, o netaiklūs metimai išnyko it dūmas. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „Šiauliai“ buvo priversti pripažinti šeimininkų pranašumą – 79:58.

„Lietuvos rytas“: A.Juškevičius (6/7 trit., 4 perimt. kam.) 22, A.Lapeta (4/6 dvit., 9 atk. kam., 3 blk.) 9.

„Šiauliai“: D.Dudzinkis (7 atk. kam.) 15, M.Scottas 10.