2018 02 03

Drama Pasvalyje: be K.Maksvyčio kovęsis „Neptūnas“ krito prieš „Pieno žvaigždes“

Be vyriausiojo trenerio Kazio Maksvyčio į Pasvalį atvykęs Klaipėdos „Neptūnas“ (16-5) patyrė pralaimėjimą. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-14) triumfavo 87:83 (25:21, 23:21, 26:22, 13:19).
Laimonas Kisielius
Laimonas Kisielius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

K.Maksvytis rungtynes praleido dėl tėčio mirties, „Neptūnui“ Pasvalyje vadovavo asistentas Tomas Rinkevičius.

Beveik visas rungtynes priekyje buvusios „Pieno žvaigždės“ ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (76:66), tačiau „Neptūnas“ sugebėjo priartėti (81:80).

Dramatiškoje mačo pabaigoje abi komandos neišvengė klaidų ir netikslių metimų, bet sveiką kailį pavyko išnešti šeimininkams.

„Pieno žvaigždės“ tapo tik ketvirtąja komanda, kuriai šį sezoną pavyko įveikti „Neptūną“. Iki šiol tai buvo pavykę tik „Žalgiriui“, „Lietuvos rytui“ ir „Lietkabeliui“.

„Mums labai reikėjo šitos pergalės, pagaliau laimėjome tokias rungtynes, – sakė „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas. – Nors darėme daug taktinių klaidų, tačiau esame laimingi, kad pasiekėme pergalę.“

Trimis Trevono Hugheso tritaškiais iš eilės rungtynes pradėjusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa anksti išsiveržė į priekį (9:3). Sėkmingai rungtyniavę aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškų persvara (25:21).

Antrojo kėlinio pabaigoje pasvaliečiai buvo padidinę persvarą iki rekordinės žymos (48:39), tačiau ketvirtį tritaškiu metimu baigęs „Neptūnas“ sumažino deficitą – 42:48.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ apsukų nemažino ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą (74:64).

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 18, Trevonas Hughesas 16 (7 atk. kam.), Jahennsas Manigatas 12 (7 rez. perd.), Steponas Babrauskas 10.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 22, Edgaras Želionis 16, Tomas Delininkaitis 11, Brandonas Fieldsas 10.