Dabar populiaru
15MIN STUDIJOJE
Publikuota: 2019 birželio 2d. 13:43

Energijos užtaisas – Marių Grigonį motyvavo „Ryto“ žaidėjų kalbos

Marius Grigonis
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Marius Grigonis

Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ rūbinėje nuo dainų kilnojosi stogas. Kauniečiai devintą kartą iš eilės iškovojo LKL titulą pakeliui nušluodami Vilniaus „Rytą“. Žalgiriečiai namuose 92:54 paniekino vilniečius ir seriją laimėjo „sausai“ (3-0).

Vilniečiai atrodė bejėgiai. Vienu metu skirtumas siekė net 45 taškus, tačiau „Žalgiris“ nė neketino mažinti apsukų. Tik ketvirtajame kėlinyje į aikštę žengė jaunieji Erikas Venskus ir Rokas Jokubaitis, tačiau „Ryto“ trenerių štabas pralaimėjimo nepripažino ir toliau žaidė pagrindiniais žaidėjais.

Daug pykčio ant vilniečių išliejo „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis. 198 cm žalgirietis finalo serijoje rinko po 11,3 taško bei 9 naudingumo balus.

M.Grigonio įtaka labiausiai buvo juntama gynyboje – ir taip ūgiu nepasižyminti „Ryto“ gynėjų linija turėjo rasti būdus kaip prasmukti pro vikrų ir aukštą žalgirietį.

– Mariau, iškovotas LKL čempionų titulas. Kokios pirmos mintys?

– Žiauriai smagu, visada norėjau iškovoti LKL čempiono titulą ir švęsti rūbinėje, o ne už jos.

– Sezono viduryje buvo prasta atkarpa, bet viską baigėte čempionų titulu ir patekimu į Eurolygos aštuntuką. Kaip įvyko tas virsmas?

– Patys, manau, pasiekėme savo tikslus, bet sezono viduryje tikrai buvo nelengva... Bet kaip viskas išėjo labai džiugu.

– Kaip sukonstravote tokią gynybą, kad „Rytas“ jos niekaip nepralaužė?

– Tiesiog buvome labai supykę. Su kiekvienu jų interviu, kai pamatydavau, kad jie sako, jog gali kovoti norėjosi įrodyti priešingai.

– Kaip dėl Jūsų ateities? Liekate „Žalgiryje“?

– Aišku, kad lieku.

– Kaip bendrai vertintumėte visą sezoną?

– Buvo tų duobių, bet pasiekėme savo tikslus. Galėjom Eurolygoje geriau pasirodyti, bet reikia džiaugtis tuo ką pasiekėm. Tikrai buvo neblogas sezonas.

– Švęsite ar ilsėsitės?

– Dabar jau reikia švęsti, dar iki sezono ir rinktinės laiko yra tai reikia švęst. Normalu, kai laimi titulą, kad jį reikia atšvęst, nes paskui jų nebebus.

– Kas atsitiko „Rytui“?

– Nu kas atsitiko... Mes geresnė buvome komanda ir tą įrodėme. Visą sezoną tą įrodinėjome ir buvome pikti ant savęs dėl tos taurės (aut. past. Karaliaus Mindaugo Taurė). Reikėjo įrodyti, kad ten buvo klaida.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:50
01:18
00:30

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 24sek