2018 10 21

Geliantis Virginijaus Šeškaus klausimas: „Gal kitą kartą be lanko žaisime?“

Prienų „Skycop“ 78:80 krito prieš Kėdainių „Nevėžį“ išvykoje, o Virginijus Šeškus stebėjosi, kaip buvo galima leisti žaisti, pasak trenerio, tokiomis blogomis sąlygomis.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prieniškių strategui užkliuvo vieno iš krepšių būklė. „Matėme, kokio stovio yra kairys krepšys. Kiek meti – visus įtraukia. Negalima sakyti, kad tai yra pralaimėjimo priežastis.

Manau viena: teisėjai ar komisaras prieš rungtynes turi salę patikrinti ir tokiame stovyje negali leisti žaisti. Kitą kartą gal be lanko žaisim?“, – retoriškai klausė V.Šeškus.

Treneris neslėpė apmaudo, kad buvo iššvaistytas dar pirmoje pusėje susikrautas 15 taškų pranašumas.

„Nesužaidė mūsų lyderiai. Nei Martynas Gecevičius, nei Mindaugas Lukauskis... Gal daugiau Ovidijus Varanauskas žaidė, o kiti pasyviai.

Trečias dalykas: manau, kad buvo mano klaida, kad į žaidimą neįjungiau Gintaro Leonavičiaus. Žaidė neblogai vyrai, kažkiek pasikeisdavom... Va, 37 minutės O.Varanauskas, 35-ios – M.Gecevičius.

Galvojau, kad vienos rungtynės per savaitę ir mes ištrauksim. Neužteko jėgų ir blaivaus proto. Neįtraukimas daugiau žmonių į rotaciją buvo mano klaida“, – į krūtinę mušė „Skycop“ treneris.

Tuo tarpu Ramūnas Cvirka, šventęs antrą pergalę LKL, kalbėjo, kad jo komanda eilinį kartą blogai pradėjo rungtynes.

„Iš viso padarėme 7 klaidas, tai nėra blogai, bet vien per pirmą kėlinį padarėme 4.

Reikėjo ieškoti penketo, kuris gali gintis, neapsigynėme nuo Dajušo Lavrinovičiaus pik-en-popo, pradėjom keistis, rizikavom, kad apžais apačioje, bet žinome, ką iš tos rizikos galime pasiimti. Tas pasiteisino.

Manau, kad puolime neblogas x-faktorius buvo Igno Labučio išėjimas, jis savo atkarpą gerai sužaidė. Laimėjom kamuolius, klaidų mažai, rezultatas – teigiamas“, – reziumavo „Nevėžio“ treneris.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?