2015 10 07

Iano Vougiouko vedamas „Žalgiris“ pervažiavo „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ iškovojo trečiąją pergalę LKL. Kauniečiai namuose 78:43 (21:21, 20:7, 25:7, 12:8) sumindė Alytaus „Dzūkiją“.
Ian Vougioukas
Ian Vougioukas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauno „Žalgiris“ pirmose sezono namų rungtynėse pademonstravo ne tik galingą puolimą, bet ir skrupulingą gynybą. Pirmasis kėlinys „Žalgirio“ arenos lankytojams sukėlė jaudulį – po lygios kovos rezultatas buvo 21:21. Tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinius alytiškiai surinko vos po 7 taškus.

Likus žaisti 1:30 lemiame kėlinyje „Dzūkija“ buvo pelniusi vos tris taškus. Iki kėlinio pabaigos alytiškiai sukrapštė 8 taškus ir nuleidę galvas paliko „Žalgirio“ areną.

Šiose rungtynėse atsirado ir naujas komandos lyderis – 18 taškų pelnęs Ianas Vougioukas. 11 taškų pridėjo Mantas Kalnietis, 10 – Brockas Motumas.

Alytaus ekipoje rezultatyviausias buvo 8 taškus surinkęs Adamas Lapeta.

„Žalgiriui“ šiame mače taškus pelnė visi žaidėjai, išskyrus aikštėje nepasirodžiusį Renaldą Seibutį.

„Žalgiris“: I.Vougioukas 18 (7/9 dvit., 2 blk.), M.Kalnietis 11 (3/3 trit., 6 rez. perd.), B.Motumas 10, K.Vecvagaras 9 (2 per. kam.), O.Hanlanas 7, S.Vene 6 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 5 (2 per. kam.), E.Ulanovas 4, M.Pocius 3 (4 rez. perd., 2 per. kam.), R.Javtokas 3 (5 atk. kam., 3 blk.), P.Jankūnas 2.

„Dzūkija“: A.Lapeta 8, G.Gustas 7, M.Monroe 6 (4 rez. perd.), M.Paliukėnas 6 (3 per. kam.).