Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 21:19

Įniršęs V.Šeškus iškoneveikė teisėjus: „Gal jie lažybose dalyvauja?!“

Virginijus Šeškus
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Virginijus Šeškus

Prienų „Skycop“ apmaudžiai pralaimėjo Pasvalyje, nors pergalė, atrodė, jau buvo prieniškių rankose. Keista nesportinė pražanga, skirta atakavusiam „Skycop“ krepšininkui, įsiutino Virginijų Šeškų, kuris spaudos konferencijoje nevaldydamas emocijų koneveikė arbitrus.

„Gaila, kad pralaimėjome. Aišku, ir klaidų padarėme, bet žaidėme neblogai. Tačiau tokio baisaus teisėjavimo nepamenu nuo Estijos laikų“, – pradėjo V.Šeškus.

Rungtynėms, kurias „Skycop“ pralaimėjo 92:96, teisėjavo Vilius Mačiulaitis, Juozas Barkauskas ir Ignas Davainis.

V.Šeškus vardijo arbitrų klaidas, pakeltu tonu spėliojo, kad šie gal lažybose dalyvauja ir ragino LKL lygą taikyti nuobaudas grubiai klystantiems arbitrams.

„Nu, negalima taip! Per 30 sek duoti dvi nesportines puolime, klaidos visokios... Broliui sušvilpė nesportinę ir neina net peržiūrėti. Lyga turi žiūrėti, kad nebūtų visų trijų tokių teisėjų. Bent vienas turi būti lyderis. Negali V.Mačiulaitis būti vedantis teisėjas! Nenoriu pasakoti situacijų nuo senų laikų... Nu, negali!“, – šaukė V.Šeškus.

V.Šeškų iš kantrybės išvedė ir tai, kad teisėjai skirtingai, pasak jo, traktavo tuos pačius epizodus skirtingose aikštės pusėse.

Treneris pripažino nematęs lemtingo epizodo, kai „Skycop“ aukštaūgis Anthony Lee, pelnęs du taškus su pražanga, užsidirbo nesportinę pražangą.

Bet mosikuodamas rankomis pakeltu balsu dėstė, kad tai buvo „visiška nesąmonė“. Primename, A.Lee netyčia sudavė varžovui švęsdamas sėkmingą epizodą ir buvo nubaustas.

„Meta, įmeta, duoda baudą, žmogus sako „yes!“ iš džiaugsmo ir duoda nesportinę! Kokia nesportinė?! Absoliuti nesąmonė!“, – rėkė V.Šeškus.

„Sako, kad žaidėjai lažybose stato, blemba, gal teisėjai stato? Lyga turi bausti tokius teisėjus!“ – pridūrė Prienų strategas.

VIDEO: „Betsafe–LKL“ rungtynių komentarai: „Pieno žvaigždės“ - „Skycop“ [2018-12-08]

„Turime nuostatą, kad teisėjai turi būti baudžiami tik už labai labai grubias klaidas. Mes siunčiame informaciją apie tas klaidas. Duoda įspėjimus, bet kas mums iš to? Jei turi turėti atsakomybę.

Šiandien galiu atvirai pareikšti – šiandien jie jokios atsakomybės neturėjo. Švilpė kaip papuolė. Gal aš neteisus, bet šį sezoną po rungtynių visi pikti būna, net Broliai“.

„Šiandien patys pasvaliečiai išeidami sakė: „Nu jo...“. Šiandien teisėjai tikrai elgėsi nepadoriai. Negali jie kaip vaikai švilpti. Aš persirengčiau, taip pat teisėjaučiau. Jokio profesionalumo, tik emocijos“.

„Pieno žvaigždžių“ treneris Gediminas Petrauskas dėkojo žiūorams už triukšmą arenoje, o auklėtiniams – už kovingumą, ypač antroje rungtynių pusėje.

„Kai apsigininame, mes žaidžiame pakankamai greitai, bet poziciniame krepšinyje mums dar trūksta susižaidimo“, – sakė G.Petrauskas.

„Pieno žvaigždių“ treneris sakė nematęs lemtingo epizodo, kai A.Lee užsidirbo nesportinę pražangą, bet pripažino, kad jis daug ką nulėmė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek