2018 12 04

Iš pelenų pakilęs „Skycop“ klubas prasibrovė į KMT ketvirtfinalį

Alytaus „Dzūkija“ du kėlinius puikiai tvarkė reikalus namuose, tačiau galiausiai 68:79 (21:12, 18:13, 11:26, 18:28) krito prieš Prienų „Skycop“ ir praleido Martyno Gecevičiaus vedamus prieniškius į Karaliaus Mindaugo Taurės (KMT) ketvirtfinalį.
Matynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmosios šių komandų rungtynės Prienuose buvo pasibaigusios Alytaus ekipos pergale 84:83.

Per pirmąją mačo pusę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tesukrapštė 25 taškus ir atsiliko 14 taškų skirtumu. Maža to, per 20 minučių „Skycop“ gretose taškus pelnę buvo vos keturi žaidėjai.

Vis tik po pertraukos prieniškiai išsijudino ir po spurto 18:5 nukripo deficitą iki minimumo (43:44).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Prienų komanda išsiveržė į priekį, o reikalus sutvarkė pačioje mačo pabaigoje.

Puikias rungtynes sužaidė M.Gecevičius. Gynėjas žaidė visas 40 minučių ir pelnė net 28 taškus (2/4 dvit., 6/14 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir finišavo su 30 naudingumo balų.

Dvigubą dublį prie pergalės pridėjo Darjušas Lavrinovičius, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

„Dzūkijos“ komanda iš žaidimo atakavo vos 33 proc. taiklumu (13/31 dvit. ir 8/32 trit.).

Prieniškiai pataikė 41 proc. metimų (14/30 dvit. ir 11/30 trit.).

„Dzūkija“: E.Dimša 16 (12 atk. kam.), K.Brownas 13 (2/9 trit.), D.Domarkas 12, P.Petrilevičius 11 (11 atk. kam.).

„Skycop“: M.Gecevičius 28 (40 min., 6/14 trit., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), D.Lavrinovičius 15 (10 atk. kam.), M.Bruesewitzas 13 (5 atk. kam.), V.Lipkevičius 7 (5 atk. kam.).

Trečiadienį per LKL rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertrauką bus ištraukti KMT ketvirtfinalio burtai.

Keturios stipriausios praėjusio sezono komandos „Žalgiris“, „Rytas“, „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ bus suporuotos su „Šiauliais“, „Pieno žvaigždėmis“, „Juventus“ ir „Skycop“.

Ketvirtfinalių pirmos rungtynės vyks sausį, atsakomosios – vasario 12-13 d. Finalo ketvertas vasario 16-17 d. vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.