2021 02 28

Įspūdingą pirmą mačo dalį sužaidęs V.Kariniauskas nukalė „Juventus“ pergalę Kėdainiuose

Labai solidžiai su Lietuvos rinktinės marškinėliais atrodęs Vaidas Kariniauskas surengė įspūdingą šou pirmosios rungtynių dalies metu Kėdainiuose, o įžaidėjo atstovaujama Utenos „Juventus“ 99:81 (15-6) 71:62 (35:18, 16:24, 20:20, 28:19) susitvarkė su „Nevėžiu-Optibet“ (6-16).
Vaidas Kariniauskas
Vaidas Kariniauskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Antrą vietą pagal pelnomus taškus, rezultatyvius perdavimus ir naudingumo balus LKL pirmenybėse užimantis „Juventus“ lyderis sužaidė vieną įspūdingiausių rungtynių pusių šiame sezone.

Kairiarankis įžaidėjas per pirmą mačo dalį vienas pats varžovams sukratė net 20 taškų ir svariausiai prisidėjo prie greitai susikrauto dviženklio pranašumo, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje siekė net 18 taškų (35:17).

Antrojo kėlinio pabaigoje kėdainiškiams pavyko priartėti iki 9 taškų (42:51), tačiau pertraukos metu baterijas pakrovę svečiai iš Utenos vėl įjungė aukštesnę pavarą ir trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 65:48.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių sūpuoklės akimirką ir vėl persisvėrė į „Nevėžio-Optibet“ pusę, kuriam pavyko atkurti intrigą (77:81), tačiau tuomet po tritaškį įskraidino Ignas Vaitkus ir Bryantas Crawfordas, dvitaškį pridėjo Mindaugas Kupšas ir „Juventus“ šventė trečią pergalę iš eilės LKL pirmenybėse.

V.Kariniauskas iš viso pelnė net 28 taškus (10/17 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Iki pakartoto LKL sezono rezultatyvumo rekordo V.Kariniauskui pritrūko keturių taškų. Jis kol kas priklauso „Lietkabelio“ įžaidėjui Kyle'ui Vinalesui (32).

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Vaidas Kariniauskas

Galingą dvigubą dublį surinko M.Kupšas – 20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o I.Vaitkui iki dublio pritrūko vieno kamuolio (12 tšk., 9 atk. kam.).

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai su 18 taškų žaidė Panagiotis Kalaitzakis.

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“: Panagiotis Kalaitzakis 18, Julius Kazakauskas 16 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 33 naud. bal.), Sedrickas Barefieldas 11.

Utenos „Juventus“: Vaidas Kariniauskas 28, Mindaugas Kupšas 20 (35 naud. bal.), Bryantas Crawfordas (6 rez. perd.) ir Ignas Vaitkus (19 naud. bal.) po 12.