2020 01 25

Įspūdingą seriją „Juventus“ pratęsė ir Kėdainiuose

Ir toliau karščiausia LKL komanda išlieka Utenos „Juventus“ (12-8). Šiais kalendoriniais metais dar nepralaimėję Žydrūno Urbono auklėtiniai į savo sąskaitą įsidėjo dar vieną pergalę, kai šeštadienį išvykoje 82:77 (19:12, 26:11, 19:24, 18:30) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6-14).
Julius Jucikas
Julius Jucikas / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Tai buvo aštuntoji uteniškių pergalė per pastaruosius devynis susitikimus lygoje bei jau ketvirtoji paeiliui.

Tvirtus pamatus svečiai pergalei pasidėjo dar pirmoje rungtynių pusėje – patys uteniškiai rungtyniavo pakiliai, tuo tarpu „Nevėžio“ krepšininkai negalėjo išnaudoti net ir dėkingų situacijų.

Svečiai Kėdainiuose jautėsi užtikrintai ir jau po dviejų kėlinių buvo priekyje 45:23.

Visą trečiąjį kėlinį skirtumas svyravo tarp 17-19 taškų, o lemiamą šturmą šeimininkai surengti pabandė tik ketvirtojo kėlinio antroje dalyje.

Kelis kartus iš toli iššovė Laurynas Beliauskas, po krepšiu dominavo Viny Okouo ir nejučia „Juventus“ pranašumas ištirpo iki penkių taškų (74:69).

Tačiau tada uteniškiai atsakė dviem tiksliais išpuoliais (78:69) ir, nepaisant visų šeimininkų bandymų persverti rezultatą, išlaikė pergalingą skirtumą ir įsidėjo dar vieną svarbų tašką.

„Nevėžis“: Viny Okouo 16 (8 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 15, Kristupas Žemaitis 11, Arminas Urbutis 10.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 24, Julius Jucikas 18 (25 naud.), Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas po 9.