2020 12 19

Įspūdingo antrojo kėlinio dėka „Dzūkija“ ant menčių paguldė Prienų „CBet“

Paskutines oficialias rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ (3/6) vyrai žaidė lapkričio 10 dieną prieš „Šilutę“, tačiau laiko veltui neleido. Dzūkai namuose 91:77 (19:27, 25:5, 17:22, 30:23) nugalėjo Prienų „CBet“ (4/8).
Kristupas Žemaitis
Kristupas Žemaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Alytiškiams tai antroji pergalė iš eilės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai ir įgijo 8 taškų pranašumą (19:27), tačiau „Dzūkija“ laiku susiėmė.

Rungtynių lūžiu tapo antrasis kėlinys, kuriame šeimininkai spurtavo net 17:0. „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms, o dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara (44:32).

Po pertraukos alytiškių gretose prabilo K.Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų (66:60).

Visgi svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 26 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai naudingiausios įžaidėjo karjeros rungtynės.

Kovą dėl kamuolių „Dzūkija“ laimėjo 43:31 bei antrais bandymais pelnė 17 taškų.

Svečiams Mindaugas Sušinskas pelnė 22 taškus.

Alytaus „Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. bal.), Simas Jasaitis 20 (5 rez. perd., 22 naud. bal.), Paolo Marinelli 16, Giedrius Staniulis 14 (10 atk. kam., 20 naud. bal.).

Prienų „CBet“: Mindaugas Sušinskas 22 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Einaras Tubutis 18 (6 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12 (7 rez. perd.).