2014 01 28

Įtemptose LKL rungtynėse „TonyBet“ palaužė „Pieno žvaigždes“

Dviejų pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje nutraukė Prienų „TonyBet“ krepšininkai, savo aikštėje 85:78 (18:23, 24:12, 14:25, 29:18) nugalėję Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Permainingose rungtynėse pirmąjį ketvirtį laimėjo pasvaliečiai, antrąjį – prieniškiai, trečiąjį – vėl pasvaliečiai, o ketvirtąjį – vėl prieniškiai.
Prienų „TonyBet“
Prienų „TonyBet“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lemiamame kėlinyje aikštės šeimininkai metė net 18 baudos metimų, iš kurių pataikė 14. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai prieniškiai laimėjo atkarpą 7:0 bei padidino savo persvarą iki 9 taškų.

Nepaisant to, kad intriga šiame susitikime buvo iki 36 minutės, Prienų klubas efektyvumu savo oponentus lenkė net 109:68.

„TonyBet“: Gintaras Kadžiulis 21 (7 rez. perd.), Artūras Valeika 19, Mindaugas Lukauskis 18 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Jonušas ir Dovydas Redikas po 17, Artūras Jomantas 14, Rolandas Alijevas 10.