Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 21d. 20:57

Jonas Valančiūnas, Linas Kleiza ir Arvydas Macijauskas „Lietuvos ryte“: kiek tai realu?

„Lietuvos rytas“ komandos valdymą nori patikėti garsiems krepšininkams
15min nuotr. / „Lietuvos rytas“ komandos valdymą nori patikėti garsiems krepšininkams

Naujasis „Lietuvos ryto“ šeimininkas nori versti naują švarų baltą lapą. Jame Antanas Guoga svajoja įrašyti garsiausių krepšininkų pavardes, kurios jums padarys įspūdį. Jonas Valančiūnas, Linas Kleiza ir Arvydas Macijauskas „Lietuvos ryte“ – kiek realūs tokie A.Guogos užmojai?

„Net NBA žaidėjai kreipėsi, kad norėtų būti kartu komandoje“, – vos tapęs „Lietuvos ryto“ dalininku Edmundo Jakilaičio laidoje „Dėmesio centre“ didžiavosi A.Guoga.

Lietuva šiuo metu turi keturis NBA atstovus: Joną Valančiūną, Donatą Motiejūną, Mindaugą Kuzminską ir Domantą Sabonį.

Akivaizdu, kad galimybė prisidėti prie „Lietuvos ryto“ valdymo aktuali tik vienam iš jų – Jonui Valančiūnui, pakilusiam į „Toronto Raptors“ būtent iš Vilniaus komandos.

Tačiau, 24sek žiniomis, iki interviu su E.Jakilaičiu A.Guoga nebuvo aptaręs su J.Valančiūnu jokių „Lietuvos ryto“ rėmimo planų.

Kita vertus, su J.Valančiūnu bendravo A.Guogos aplinkos žmonės. 24sek žiniomis, „Raptors“ krepšininkas šiuo metu nėra suinteresuotas prisidėti prie komandos valdymo ir koncentruojasi į savo karjerą bei kitus projektus.

Tačiau, iš pradžių atrodęs kaip populistinis pareiškimas, A.Guogos užmojis turėti garsius krepšininkus klubo valdyboje yra pagrįstas.

Galbūt A.Guoga, užsimindamas apie NBA žaidėjus, omenyje turėjo kitus buvusius stipriausios krepšinio lygos pasaulyje krepšininkus: L.Kleizą ir A.Macijauską.

24sek žiniomis, jiedu iš tiesų yra suinteresuoti prisijungti prie naujo „Lietuvos ryto“ vadovų kabineto.

Ką patvirtina ir A.Guogos žodžiai spaudos konferencijoje po „Lietuvos ryto“ dalininkų susitikimo trečiadienį: „Labai realu, kad bent du iš tų žmonių turės kažką bendro su Vilniaus krepšiniu. Ir aš labai tuo džiaugiuosi.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Arvydas Macijauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Arvydas Macijauskas

Labai realu, kad vienas iš jų – L.Kleiza arba A.Macijauskas, gali tapti naujuoju „Lietuvos ryto“ sporto direktoriumi.

Anot A.Guogos, naujas žmogus su Rimu Kurtinaičiu komplektuos „Lietuvos ryto“ komandą, ir jis turi „labai gerų kandidatų“.

A.Guoga pusiau juokais prabilo apie galimybę 32-ejų L.Kleizą išvysti aikštėje. 24sek žiniomis, „Lietuvos rytas“ to visai norėtų, tačiau teoriškai tai mažai tikėtina.

L.Kleiza dėl operacijų krepšinio profesionaliai nežaidžia jau dvejus metus, tad realiau, kad į verslus pasinėręs krepšininkas prisidėtų prie „Lietuvos ryto“ reabilitacijos užribyje, ne ant parketo.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Linas Kleiza
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Linas Kleiza

Struktūriškai, A.Guogos komanda turėtų pakeisti visą buvusį „Lietuvos ryto“ vadovų kabinetą. Esą G.Vainausko sostinės klube neturėtų likti nė kvapo.

Vienintelis klubo direktoriumi paskirtas Darius Gudelis yra buvusio vadovų kabineto palikimas, tačiau naujasis „Lietuvos ryto“ šeimininkas buria naują komandą.

Visos organizacijos pozicijos turėtų būti išdėliotos iki liepos vidurio. Bet, 24sek žiniomis, naujasis sporto direktorius, kuris bus atsakingas už komandos komplektaciją, turėtų paaiškėti jau greitu metu.

Juk jeigu A.Guoga jį ir R.Kurtinaitį mato kaip komandos sudėties inžinierius, „Lietuvos rytas“ negali ilgai delsti su sporto direktoriaus paieškomis, kadangi pramiegos vasaros žaidėjų turgų.

A.Guogos pokeris „Lietuvos ryte“ darosi vis įdomesnis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 24sek