Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 7d. 16:28

„Juventus“ neatsisako minčių patekti į LKL

Kamuolys
photos.com nuotr. / Utenos klubas tvirtina atitinkąs visu LKL reikalavimus.

Ketvirtąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate užėmusi Utenos „Juventus“ ekipa neatsisako minčių jau ateinantį sezoną išmėginti jėgas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse.

Komanda atitinka visus LKL keliamus reikalavimus: Utenos mieste stovi moderni, daugiau nei pusantro tūkstančio žiūrovų talpinanti sporto ir pramogų arena, kurioje namų rungtynes žaidžia „Juventus“ klubas. Ekipos rungtynės praėjusį sezoną buvo lankomiausios NKL. Klubo interneto svetainė niekuo nesusileidžia geriausioms šalies komandoms.

Nepavykus patekti į prestižinę šalies krepšinio lygą sportiniu principu, klubas nutarė nenuleisti rankų ir ieškoti kitų galimybių, kurios leistų Utenos miesto žmonėms išvyksti aukščiausio lygio krepšinį savo mieste.

„Norime jau kitą sezoną žaisti LKL ir nesėkmė šiais metais mūsų ryžto nesumažino. Stengiamės ieškoti kitų kelių, kuriais galėtume patekti į elitinę šalies krepšinio lygą. Viena iš galimybių – komandos vardo pardavimas. Tikimės, kad patrauklios galimybės ir vis augantis komandos populiarumas sudomins mūsų šalies įmones ir verslininkus“, – teigė ekipos direktorė Nijolė Kuzmickienė.

N.Kuzmickienė pažymėjo, kad patekusi į LKL, „Juventus“ komanda būtų pajėgi joje rungtyniauti: „Manau, kad būtume pajėgūs rungtyniauti LKL. Rėmėjai neatsisako padėti ekipai, tačiau tik tuo atveju, jei mes pateksime į LKL. Didžiausia problema yra stojamasis mokestis. Jei pavyktų šį reikalą išspręsti, tikriausiai galėtume visai sėkmingai debiutuoti LKL čempionate“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:19
01:04
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek