2014 12 23

„Juventus“ svečiuose be didesnio vargo sutriuškino „Nevėžį“

Kėdainių „Nevėžio“ (3/17) krepšininkai pasirodymą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) 2014 metais baigė pralaimėjimu. Savo namų arenoje kėdainiečiai 86:112 (17:27, 19:27, 24:24, 26:34) pralaimėjo Utenos „Juventus“ (11/6).
Saulius Kulvietis
Saulius Kulvietis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Utenos klubas per pirmas keturias rungtynių minutes spėjo susikrauti dvižnklę persvarą (14:4), kurią išlaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos – 27:17. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai kiek priartėjo (29:23), tačiau iškart atgal gavo du tritaškius (35:23). Ketvirčio viduryje „Juventus“ dar daugiau padidino pranašumą (47:30) ir po dviejų kėlinių laimėjo – 54:36.

Sužaidus 4 su puse minutės trečiajame ketvirtyje „Nevėžis“ truputį priartėjo (48:59), tačiau po kelių minučių „Juventus“ persvara pasiekė 20 taškų (72:52). Šimtąjį tašką svečiai pelnė iki mačo pabaigos likus dar keturioms minutėms (101:77, D.Pakamanis) ir rungtynių pabaiga buvo tik formalumas.

„Juventus“ krepšininkai pataikė net 67 proc. dvitaškių (24/36) ir 52 proc. tritaškių (11/21),  o kovą dėl kamuolių laimėjo 34:26.

„Nevėžis“: R.Biliartas (9/14 dvit., 7 atk. kam.) 18, J.Tamulis (3/6 dvit., 2/7 trit.) 17, V.Volkus (5/11 dvit., 9 atk. kam.) 14, R.Camhoras 12

„Juventus“: N.Barinovas (3/6 dvit., 2/2 trit.) ir V.Dapkus (11/12 baud., 7 išprov. praž.) po 17, R.Broadusas (4/6 dvit., 2/3 trit.), S.Buterlevičius (4/6 dvit., 2/4 trit.) ir E.Stanionis (5/5 dvit.) po 16, D.Pakamanis (6 rez. perd.) 12, S.Kulvietis 11.

„Nevėžiui“ tai buvo paskutinės šių metų LKL rungtynės, o „Juventus“ žais dar du kartus. Gruodžio 28 d. su „Lietkabeliu“, o 30 d. – su „Neptūnu“. Abi rungtynės vyks Utenoje.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):