2015 04 13 /22:03

Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo įveikė „Mažeikius“

Antroje LKL čempionato vietoje esantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai (31/4) išvykoje be didesnio vargo nugalėjo paskutinę vietą užimančią „Mažeikių“ komandą (3/32).
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgirio“ krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako ir prabėgus pusei kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (10:1). Žalgiriečių spurtą pratęsė Artūras Gudaitis, tačiau jam taikliu dvitaškiu atsakė Tyleris Olanderis (3:12). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po pirmų 10 minučių turėjo 8 taškų deficitą – 14:22.

Antrąjį ketvirtį 4 taškais be atsako pradėję svečiai iš Kauno susigrąžino dviženklį pranašumą (14:26). Žaidėjai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė 13 taškų (19:32). Svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę „Mažeikių“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo keturiolikos taškų deficitą – 30:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje spurtu 8:0 kauniečiai dar labiau padidino turėtą persvarą – 52:30. „Mažeikių“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtavę žalgiriečiai turėjo 23 taškų pranašumą – 48:71.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Žalgirio“ krepšininkai pelnė net 13 taškų be atsako ir įgijo 36 taškų pranašumą (50:86). Likusį laiką žaidėjai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė triuškinamą žalgiriečių pergalę – 65:96.

„Mažeikiai“: R.Danys (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud., 5 atk. kam.) 15, T.Olanderis (5 atk. kam.) 12, S.Serapinas (1/5 trit.) 11, S.Sandersas 9

„Žalgiris“: V.Kariniauskas (5/6 dvit.), A.Gudaitis (8 atk. kam.) ir P.Jankūnas (10 atk. kam.) po 11, R.Javtokas ir T.Dimša po 10, V.Lipkevičius 9, A.Milaknis ir S.Vene po 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):