2015 05 05

Kauno „Žalgiris“ pateko į LKL pusfinalį

Antradienį Kauno „Žalgiris“ užbaigė LKL ketvirtfinalio seriją su Panevėžio „Lietkabeliu“. Kauniečiai serijoje iki trijų pergalių 3:0 sutriuškino varžovus ir žengė į LKL pusfinalį.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 99:60 (29:19, 25:21, 19:7, 26:13)

Tai buvo jau trečia lengva žalgiriečių pergalė šioje serijoje. Šeimininkai užtikrintai laimėjo visus kėlinius ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

„Lietkabelis“ suklydo 24 kartus. Tikslą pasiekė tik 34 proc. dvitaškių (10/29) ir 36 proc. tritaškių (8/22).

Panevėžiečiai mačui Kaune registravo aštuonis žaidėjus, bet tik septyni pasirodė aikštėje. Dėl traumos nežaidė vidurio puolėjas Jurica Žuža. Ne gana to, 28 minutes aikštėje praleidęs įžaidėjas Evaldas Žabas turėjo palikti aikštę dėl penkių asmeninių pražangų.

Trumpiausiai Panevėžio ekipoje žaidęs Gediminas Žalalis aikštėje praleido 20 minučių. „Žalgiryje“ tik trys krepšininkai rungtyniavo ilgiau nei 20 minučių.

Rezultatyviausias Kauno komandoje buvo 15 taškų surinkęs Artūras Milaknis. Lukas Lekavičius pelnė 12 taškų, Robertas Javtokas – 11.

Pasvalio ekipai Evaldas Žabas surinko 19 taškų, Arnas Labuckas – 15.

Pusfinalyje žalgiriečiai susitiks su Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ serijos laimėtojais. Kol kas šioje serijoje 2:1 pirmauja uteniškiai.

„Žalgiris“: A.Milaknis 15, S.Vene 14 (5/7 dvit.), L.Lekavičius 12, R.Javtokas 11 (8 atk. kam.), P.Jankūnas 10 (9 atk. kam.), D.Tarolis 9, E.Ulanovas 8 (4 rez. perd.), D.Songaila 7 (4 rez. perd., 2 per. kam.), W.Cherry 6 (4 rez. perd., 2 per. kam.), T.Dimša 5 (2 per. kam.), V.Kariniauskas 2 (2 per.kam.), V.Lipkevičius 0.

„Lietkabelis“: E.Žabas 19 (2 per. kam.), A.Labuckas 15, D.Griškėnas 12 (6atk. kam.).