Publikuota: 2018 gegužės 25d. 20:30

Kauno „Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį – nuginklavo „Nevėžį“

Aaronas White'as
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Aaronas White'as

Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę per dvi dienas ir baigė LKL ketvirtfinalio seriją. Žalgiriečiai namuose 84:69 (21:19, 27:15, 19:16, 17:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir laimėjo seriją 3:0 bei žengė į pusfinalį.

Kėdainių „Nevėžis“ šįkart Lietuvos čempionams grasino tik pusantro kėlinio. Pirmajame ketvirtyje svečiai net turėjo 6 taškų pranašumą, bet iniciatyvos ėmėsi Edgaras Ulanovas, kuris pelnė 6 taškus iš eilės ir padėjo „Žalgiriui“ laimėti kėlinį 21:19.

Intriga išnyko antrojo kėlinio antroje pusėje, kai šeimininkai spurtavo ir prieš pertrauką jau pirmavo 48:34.

Po pertraukos „Žalgiris“ ir toliau dominavo ir „Nevėžis“ rimčiau pasipriešinti nesugebėjo.

Taškus šiose rungtynėse pelnė visi Kauno „Žalgirio“ žaidėjai. Rezultatyviausias buvo 13 taškų surinkęs Brandonas Daviesas.

Kėdainių ekipai 21 tašką pelnė Gintautas Matulis, kuris pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse leido pailsėti kapitonui Pauliui Jankūnui.

Prieš rungtynes Kėdainių klubo krepšininkai grasino nevykti į Kauną dėl vėluojančių atlyginimų, bet galiausiai susitarė su vadovybe ir užbaigė sezoną LKL.

Dar prieš išvykdamas į Eurolygos finalo ketvertą Kauno klubas pergalingai 95:70 pradėjo ketvirtfinalio seriją. Antrąsias rungtynes ketvirtadienį Kėdainiuose 96:75 taip pat laimėjo „Žalgiris“.

Pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“. Kitame pusfinalyje susitinka Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Žalgiris“: B.Daviesas 13, A.Milaknis 12, E.Ulanovas ir B.Udrihas po 10 (9 rez.perd.).

„Nevėžis“: G.Matulis 21, L.Medfordas 16.

Verslas

Paveldosaugininkų staigmena paralyžiavo milijoninį projektą

Aktualu

R.Karbauskis pareikalavo atskleisti, kiek LRT darbuotojų atleisti dėl girtavimo

15min iš Stambulo 24sek

L.Westermannas – apie chaotiškas derybas su „Žalgiriu“ ir Šarą jam sunkią akimirką

Pasaulis kišenėje

„Neregėtos Lietuvos“ autoriaus M.Jovaišos dovana – vaizdo klipas šalies reklamai

Verslas

Apie krizę nutylėjęs Rimantas Šadžius: mano atsistatydinimas nieko nebūtų pakeitęs

24sek

Į Europos taurės metraščius įsirašęs „Ryto“ 18-metis: „To net nesapnuodavau“

Spalį Nerijaus Juškos šeimoje – net trys gimtadieniai: „Sūnus pradeda asmeninių pokylių maratoną“

Interviu 24sek

Skrajojantis D.Suttonas – apie iššūkių kupiną savaitę, naują vaidmenį ir būsimą varžovą

Kitokia Čekija: koplyčios iš kaulų, kapinės ir unikalios katakombos

Gazas

„Regitra“ įspėja: neapsigaukite, šalyje padaugėjo sukčiavimo atvejų

Monika Šedžiuvienė apie naują meilę: „Po skyrybų mano siela dar drebanti, bet esu labai laiminga“

Maistas

Mišrainės ir salotos su bulvėmis: nuo klasikos su majonezu iki lengvesnių derinių

Verslas

Lietuvos nacionalinis muziejus ketina rekonstruoti restauratorių „namus“

Aktualu

Dėl nedidelės avarijos „Edukologijos žiede“ Vilniuje susidarė didžiulės spūstys

Aktualu

V.Putinas pareiškė neketinantis būti prezidentu daugiau nei dvi kadencijas iš eilės

Didžiosios kinų sienos maratonas – rungtis ištvermingiausiems

Aktualu

J.Assange'as gali netekti prieglobsčio Ekvadoro ambasadoje Londone

Gyvenimas

10 būdų sustiprinti santuoką: apie tai turėtų žinoti kiekviena pora

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Kultūra

V.Papievis: turbūt niekada nepatyriau tokio skaitymo malonumo kaip vaikystėje

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.