Publikuota: 2018 gegužės 25d. 20:30

Kauno „Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį – nuginklavo „Nevėžį“

Aaronas White'as
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Aaronas White'as

Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę per dvi dienas ir baigė LKL ketvirtfinalio seriją. Žalgiriečiai namuose 84:69 (21:19, 27:15, 19:16, 17:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir laimėjo seriją 3:0 bei žengė į pusfinalį.

Kėdainių „Nevėžis“ šįkart Lietuvos čempionams grasino tik pusantro kėlinio. Pirmajame ketvirtyje svečiai net turėjo 6 taškų pranašumą, bet iniciatyvos ėmėsi Edgaras Ulanovas, kuris pelnė 6 taškus iš eilės ir padėjo „Žalgiriui“ laimėti kėlinį 21:19.

Intriga išnyko antrojo kėlinio antroje pusėje, kai šeimininkai spurtavo ir prieš pertrauką jau pirmavo 48:34.

Po pertraukos „Žalgiris“ ir toliau dominavo ir „Nevėžis“ rimčiau pasipriešinti nesugebėjo.

Taškus šiose rungtynėse pelnė visi Kauno „Žalgirio“ žaidėjai. Rezultatyviausias buvo 13 taškų surinkęs Brandonas Daviesas.

Kėdainių ekipai 21 tašką pelnė Gintautas Matulis, kuris pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse leido pailsėti kapitonui Pauliui Jankūnui.

Prieš rungtynes Kėdainių klubo krepšininkai grasino nevykti į Kauną dėl vėluojančių atlyginimų, bet galiausiai susitarė su vadovybe ir užbaigė sezoną LKL.

Dar prieš išvykdamas į Eurolygos finalo ketvertą Kauno klubas pergalingai 95:70 pradėjo ketvirtfinalio seriją. Antrąsias rungtynes ketvirtadienį Kėdainiuose 96:75 taip pat laimėjo „Žalgiris“.

Pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“. Kitame pusfinalyje susitinka Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Žalgiris“: B.Daviesas 13, A.Milaknis 12, E.Ulanovas ir B.Udrihas po 10 (9 rez.perd.).

„Nevėžis“: G.Matulis 21, L.Medfordas 16.

15min iš Gdansko Aktualu

Gdanskas atiduoda paskutinę pagarbą nužudytam merui – karstą lydėjo tūkstančiai

24sek

Juoda serija nutraukta įspūdingai – Kauno „Žalgiris“ parbloškė „Panathinaikos“

15min iš Berlyno Verslas

„Karas“ baigtas: nuo kitos savaitės lenkai vėl įsileis lietuviškas kiaules

15min iš Dakaro Gazas

Gera žinia: Balys Bardauskas po operacijos šypsosi ir drąsina kitus

24sek

Akinantį šou sukūręs Aaronas White'as: „Dėl to mes žaidžiame krepšinį“

Pasaulis kišenėje

„Wizz Air“ pakėlė bagažo kainas – norint pasiimti lagaminą teks mokėti daugiau

Karolina Meschino ir Remis nustebino išskirtiniu stiliumi: aprangą derino prie reperio plaukų spalvos

Verslas

Karalius nukarūnuotas: JAV rinką drebinusio namo kaina sumažinta beveik perpus

Aktualu

Vilniuje nufilmuotas „holivudinis“ epizodas: į veidą nukreiptas ginklas – baisiau už raudoną šviesoforą

Operos ir baleto teatre – iškilmingi apdovanojimai: ant raudono kilimo sublizgo ryškiausios žvaigždės

Įspūdingiausi 2019 metų Dakaro ralio kadrai

Berlyno „Žaliojoje savaitėje“ liejasi alkoholis: mažiau už lietuvius turi tik lenkai ir rusai

Aktualu

Devynmetės įvaikinimo drama: buvęs garsus teisėjas nesupranta kolegos motyvų

Atsisveikinimas su Sauliumi Karosu

Gyvenimas

Ginekologė: pagrindinė priežastis, dėl kurios sunku pastoti po 30-ties, – stresas

Dakaro dienoraštis Nr.10. Kodėl Dakaro čempionas sveikinasi lietuviškai?

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: kodėl valdžia rūpinasi žmogumi, bet žmogus nuo rūpesčio kenčia?

Kultūra

O koks tu, kai nevaidini? Kęstutis Povilaitis

Aktualu

LVŽS akcija „Saugokim vyrus“ Varėnos rajone: tyrimų atsakymai iš kandidato į merus rankų

Aktualu

Orai: pirmadienio naktį kandžiosis 10–15 laipsnių šaltis

Gyvenimas

Naujausia „Louis Vuitton“ kolekcija skirta pagerbti Michaelą Jacksoną

Vaidas Baumila – vėl vienišas: išsiskyrė su stiliste Monika Jasionyte

Aktualu

Netikro šauktinių sąrašo paskelbimą tiria Kibernetinio saugumo centras ir Duomenų apsaugos inspekcija

Aktualu

A.Paleckio šnipinėjimo byloje aiškėja daugiau pavardžių

Aktualu

Ispanija ir Britanija sutarė leisti piliečiams po „Brexit“ dalyvauti vietos rinkimuose

Aktualu

V.Putinas pareiškė neketinantis būti prezidentu daugiau nei dvi kadencijas iš eilės

Didžiosios kinų sienos maratonas – rungtis ištvermingiausiems

Aktualu

J.Assange'as gali netekti prieglobsčio Ekvadoro ambasadoje Londone

Gyvenimas

10 būdų sustiprinti santuoką: apie tai turėtų žinoti kiekviena pora

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Kultūra

V.Papievis: turbūt niekada nepatyriau tokio skaitymo malonumo kaip vaikystėje

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.