2021 01 14

Rezultatyvumu sprogęs S.Jasaitis atvedė dzūkus į pergalę Kėdainiuose

„Betsafe-LKL“ čempionate ketvirtadienio vakarą Kėdainiuose susitiko vietos „Nevėžis-Optibet“ (5-9) ir Alytaus „Dzūkija“ (4-8). Po atkaklios kovos šiame mače triumfavo svečiai. Nikola Vasilevo auklėtiniai 82:78 (23:24, 17:18, 22:14, 22:19) palaužė šeimininkų ekipą ir įsirašė sau 4-ąją pergalę.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmuosius tris kėlinius komandos žaidė neleisdamos viena kitai atitrūkti, tačiau tuomet taškais prapliupo Simas Jasaitis ir „Dzūkija“ atsiplėšė nuo varžovų. Nors ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau sužaidė dzūkai.

39-erių S.Jasaitis iš viso pelnė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Kėdainių ekipos gretose ant parketo jau pasirodė ir jaunasis klubo talentas Arielis Hukporti, ir neseniai komandą papildęs E.J.Montgomery, o rezultatyviausiai žaidė Sedrickas Barefieldas, surinkęs 26 taškus. Kėdainių klubo vairininkas D.Gale‘as mače naudojo plačią rotaciją – dar pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodė net 11 kėdainiečių žaidėjų.

„Nevėžis-Optibet“: S.Barefieldas 26, P.Kalaitzakis 20, J.Kazakauskas 14.

„Dzūkija“: S.Jasaitis 29, T.Rinkūnas 14, P.Marinelli 11, K.Žemaitis 9, A.Jomantas 8.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius