Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 06, 14:52

Keičiasi planai: Ballų realybės šou Vilnius nepamatys

Nors buvo skelbiama, kad šeštadienį Vilniuje gali įvykti bent vieno iš brolių Ballų debiutas, realybės šou į sostinę nepatrauks. Šalia „Vytautas Mineral SPA“, kuriame yra apsistojusi šeimynėlė, stovėjo brolių gauta „Toyota“, tačiau nei ja, nei komandos autobusu LiAngelo ir LaMelo į Vilnių neišvažiuos.
Treniruotėje
LaAngelo Ballas / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.

„Aš juos tikrai išleisčiau. Esame aštuoniese ir iš jų trys įžaidėjai. Paimčiau juos. Žaidžiame dar su „Lietuvos rytu“, pergalės tikėtis sunku. Gal vieną ir išleisim“, – taip dar penktadienį kalbėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus.

Jis prieš išvykdamas į Vilnių dar buvo užsukęs į naujuosius Ballų šeimos namus Birštone, o išvykdamas draugiškai pamojavo realybės šou filmuojantiems operatoriams, kurie, beje, tikino, kad jiems V.Šeškus itin patinka ir yra „šaunus vyrukas“.

24sek pasiteiravo V.Šeškaus, ar LaMelo ir LiAngelo į Vilnių vyks kartu su komanda, ar atskirai, tačiau treneris pateikė nelauktą atsakymą ir atskleidė, kad brolių rungtynėse su „Lietuvos rytu“ išvis nebus.

„Klauskit vadovų“, – tokį atsakymą išgirdo 24sek, paklausus, kodėl pasikeitė dar vakar kurpti planai apie 19-mečio LiAngelo Ballo debiutą.

Susisiekus su „Vytauto“ sporto direktoriumi Viliumi Vaitkevičiumi, šis patvirtino V.Šeškaus naujieną.

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./LaMelo Ballas
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./LaMelo Ballas

„Nėra ko“, – taip sprendimą aiškino klubo atstovas. Jis 24sek pasakojo, kad jaunieji naujokai dar nėra apsipratę ir pakankamai treniravęsi su komanda, todėl nuspręsta, kad pirmą kartą į aikštę Ballai žengs kitą savaitę.

Kad mače su „Lietuvos rytu“ į aikštę neišbėgs 16-metis LaMelo, buvo aišku ir anksčiau, nes kilo sunkumų tvarkant jaunuolio dokumentus. Tačiau traumų išretintą V.Šeškaus sudėtį LiAngelo būtų bent kiek praplėtęs.

Anksčiau šeštadienį pasirodė dar viena žinia: „Vytautas“ pasitraukė iš Baltijos krepšinio lygos (BBL) ir vietoje to Ballų šou kurs žaisdami draugiškas rungtynes su LKL ir NKL komandomis.

Data Rungtynės Laikas
Sausio 9 d. „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“ 20:30
Sausio 15 d. „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 20:30
Sausio 17 d. „Vytautas“ – Šakių „Vytis“ 21:00
Sausio 23 d. „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“ 21:00
Sausio 28 d. „Vytautas“ – „Jonava“ 21:00

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek