2014 12 29

Kelį susižeidęs Travisas Leslie nežais apie dvi savaites, praleis dvikovą su „Žalgiriu“

Vienas Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos lyderių Travisas Leslie nesėkmingai pasibaigusiose LKL sekmadienio rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ patyrė traumą. 24 metų puolėjas pasitempė pakinklio raumenį ir susižeidė kelį.
Fedor Dmitriev, Travis Leslie ir Michael Alexander Moser
Travisas Leslie / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Neptūnas“ rungtynes sekmadienį po pratęsimo laimėjo 94:90, o vos penkias minutes žaidęs T.Leslie taškų neįmetė. Antrajame kėlinyje į aikštę žengęs 24-erių krepšininkas po aukšto šuolio nusileido ant ištiestos kojos ir žaisti nebegalėjo. Ant atsarginių žaidėjų suolelio T.Leslie laikėsi už skaudamo kelio.

Kaip teigia oficiali „Lietuvos ryto“ interneto svetainė, legionieriui diagnozuotas pakinklio raumens patempimas, kuris nėra rimtas, tačiau medikai nerimauja dėl suspaustos kelio kremzlės. Oficialiai teigiama, kad krepšininkas nežais bent dvi savaites.

T.Leslie šį sezoną jau buvo patyręs čiurnos traumą ir turėjo praleisti trejas „Lietuvos ryto“ rungtynes.

Šįkart jo taip pat laukia mažiausiai trejos praleistos rungtynes. Sausio 3 d. vilniečiai žais su Kėdainių „Nevėžiu“, sausio 7 d. pradės Europos taurės „Last 32“ varžybas maču su Zgorželeco „Turow“ namuose, o sausio 12 d. Kaune antrą kartą šiemet žais su „Žalgiriu“.

Pirmjoje LKL grandų akistatoje šių metų spalį T.Leslie į LKL čempionų krepšį per 22 minutes įmetė 6 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir rungtynių nebaigė dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

Pernai „Šiauliuose“ rungtyniavęs amerikietis šį sezoną Vilniaus komandai LKL čempionate renka po 7,8 taško, sugriebia po 3,5 kamuolio ir atlieka po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Reguliariajame Europos taurės etape amerikietis įmesdavo po 9 taškus ir atkovodavo po 4,8 kamuolio.